Очиститель шин Sapfire Green Line 500 мл 002753


Есть в наличии
35 грн.
Наличные:
35 грн
Безнал:
42 грн
40 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002753 - уход за шинами

Уход за шинами Sapfire Green Line 500 мл 002753 изготовлено на силиконовой основе. Предназначено для восстановления и защиты шин и резиновых элементов. Средство способно образовать защитную силиконовую пленку. Благодаря чему шины предохраняются от старения, высыхания, образования микротрещин, температурных воздействий и обесцвечивания. После использования поверхность шин обладает
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002753 - догляд за шинами

Догляд за шинами Sapfire Green Line 500 мл 002753 виготовлено на силіконовій основі. Призначено для відновлення і захисту шин і гумових елементів. Засіб здатний утворити захисну силіконову плівку. Завдяки чому шини вживають запобіжних засобів від старіння, висихання, утворення мікротріщин, температурних впливів і знебарвлення. Після використання поверхню шин має стійкість до всіх видів забруднень. Засіб надає автомобільним шинам насичений чорний колір. За допомогою використання догляду за шинами Sapfire Green Line можливо зберегти еластичність гуми, запобігти примерзанню ущільнювачів при мінусовій температурі. У своєму складі засіб не містить фосфатів та біологічна розчинність.

Догляд за шинами Sapfire здатний ефективно захистити, відновити колір і текстуру автомобільних шин. Засіб надає дбайливий і ефективний догляд за гумовими поверхнями. Завдяки своєму високоякісному складу надає обробленим поверхням шикарний зовнішній вигляд і чудовий стан. Догляд за шинами випускається в флаконі з розпилювачем, завдяки чому гарантується комфортне та економічне використання. Обсяг флакона становить 500 мл. Засіб чудово справляється з доглядом за шинами і гумовими елементами. Засіб є відновлює і захисним. Надає шинам чорний колір і яскравий блиск. Зберігає еластичність гуми, запобігає примерзання ущільнювачів взимку.

Рекомендації до використання:
- Ретельно вимити шини водою
- Протерти їх насухо
- Засіб збовтати і рівномірно нанести на поверхню шин або на гумові елементи
- Для максимального комфорту використовувати губку або розпилювач з невеликої відстані
- Почекати 1-2 хвилини
- Рівномірно розтерти по поверхні

Упаковка
флакон с распылителем
Объем
500
Бренд
Sapfire

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Очиститель шин»
Показать все модели