Очиститель Sapfire Green Line 500 мл 002777


Есть в наличии
26 грн.
Наличные:
26 грн
Безнал:
31 грн
27 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002777 - антибитум

Антибитум Sapfire Green Line 500 мл 002777 является средством для быстрой и безопасной очистки загрязненных лакокрасочных поверхностей авто. Состав способен эффективно удалить загрязнения от битумных пятен, следов асфальта, древесной смолы и сока деревьев. Антибитум после использования не оставляет за собой разводов. Состав не оказывает негативного воздействия на лакокрасочные поверхности
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002777 - антибітум

Антібітум Sapfire Green Line 500 мл 002777 є засобом для швидкої і безпечної очищення забруднених лакофарбових поверхонь авто. Склад здатний ефективно видалити забруднення від бітумних плям, слідів асфальту, деревної смоли і соку дерев. Антібітум після використання не залишає за собою розлучень. Склад не робить негативного впливу на лакофарбові поверхні Вашого автомобіля. Лакофарбові поверхні після обробки набувають підвищений захист. Засіб не забруднює і не робить негативного впливу на скла автомобіля. Антібітум ефективно працює незалежно від пори року і температури навколишнього середовища. Склад біологічно розкладається. Головною перевагою і відмінною рисою кошти варто відзначити його ефективне і швидке вплив на оброблювану поверхню. Продукт легко наноситься на поверхню і економічний у використанні.

Антібітум Sapfire здатний ефективно захистити, відновити колір і текстуру лакофарбових поверхонь. Засіб надає дбайливий і ефективний догляд за поверхнями автомобіля. Завдяки своєму високоякісному складу надає обробленим поверхням шикарний зовнішній вигляд і чудовий стан. Антібітум випускається в флаконі з розпилювачем, завдяки чому гарантується комфортне та економічне використання. Обсяг флакона становить 500 мл.

Рекомендації до використання:
- Перед використанням очищувач добре струсити
- Нанести за допомогою губки або через розпилювач на оброблювану поверхню
- Почекати 3-6 хвилин
- Змити чистою водою

Очищает от
битума
Подходит для
лакокрасочного покрытия
Упаковка
пульверизатор
Консистенция
жидкая
Объем
0.5
Бренд
Sapfire

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Очиститель»
Показать все модели