Очистка двигателя наружная Sapfire Green Line 500 мл 002784


Нет в наличии
49 грн.
Наличные:
49 грн
Безнал:
59 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002784 - очиститель двигателя

Очиститель двигателя Sapfire Green Line 500 мл 002784 является концентрированным моющим средством. Предназначено специально для удаления сильных загрязнений, отложений масла из двигателя и механических деталей транспортных средств. Состав не оказывает негативного воздействия на алюминиевые, пластиковые и резиновые детали. Наносить очиститель необходимо только на охлажденный
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002784 - очисник двигуна

Очищувач двигуна Sapfire Green Line 500 мл 002784 є концентрованим миючим засобом. Призначено спеціально для видалення сильних забруднень, відкладень масла з двигуна і механічних деталей транспортних засобів. Склад не робить негативного впливу на алюмінієві, пластикові та гумові деталі. Наносити очисник необхідно тільки на охолоджений двигун, максимальна температура становить до 40 ° С. У складі не містяться фосфати. Продукт біологічно розкладається. Головною перевагою і відмінною рисою кошти варто відзначити його ефективне і швидке вплив на оброблювану поверхню. Продукт легко наноситься на поверхню і економічний у використанні.

Очищувач двигуна Sapfire здатний ефективно очистити і захистити поверхню двигуна. Засіб надає дбайливий і ефективний догляд за двигуном. Завдяки своєму високоякісному складу надає обробленим поверхням шикарний зовнішній вигляд і чудовий стан. Очищувач двигуна випускається в флаконі з розпилювачем, завдяки чому гарантується комфортне та економічне використання. Обсяг флакона становить 500 мл.

Рекомендації до використання:
- Перед використанням очищувач добре струсити
- Нанести за допомогою розпилювача на оброблювану поверхню
- Почекати 2-3 хвилини
- Змити водою під тиском
За умови стійких забруднень і великих скупчень бруду, нанести очищувач на проблемну частину і додатково пройтися щіткою.

Объем
0.5
Упаковка
флакон с распылителем
Бренд
Sapfire

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Очистка двигателя наружная»
Показать все модели