Фара дальнего света Sirius NS-35 B-C


Нет в наличии
794 грн.
Наличные:
794 грн
Безнал:
953 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара дальнего света Sirius NS-35 B-C
Фара дальнего света Sirius NS-35 B-C являются дополнительной к главной оптике автомобиля, хорошо подсвечивает дорогу в темное время суток. Две фары дают не одно светлое пятно, а два отдельных, но длинных пучка света. Устанавливаются с помощью крепящего кронштейна, который расположен таким образом что дает возможность устанавливать фару на горизонтальную, вертикальную и на наклонную поверхности. Форма фар
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара дальнього світла Sirius NS-35 B-C
Фара дальнього світла Sirius NS-35 B-C є додатковою до головної оптики автомобіля, добре підсвічує дорогу в темний час доби. Дві фари дають не одна світла пляма, а два окремих, але довгих пучка світла. Встановлюються за допомогою кріпилення кронштейн, який розташований таким чином що дає можливість встановлювати фару на горизонтальну, вертикальну і на похилу поверхні. Форма фар Sirius NS-35 B-C кругла. Корпус і кріплення фар хромовані. Вони виготовлені з якісного металу і витримують експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Скло незнімне, вставлене за допомогою герметика і ущільнюючого кільця з тильного боку, тому дуже герметичне. Особливістю цієї моделі є вбудоване діодне підсвічування, яке відіграє роль денного ходового освітлення, привертає на себе увагу і надасть Вашому автомобілю індивідуальності, хоч діоди і не підлягають заміні, але прослужить Вам більше 30 тисяч годин. Металевий відбивач значно підсилює промінь і служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку. Скло фар гладке і прозоре, як лінза, покращує фокусування світла.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V. Цоколь типу Н3 стандартний для фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить фари, кріплення до них і докладна інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Тип
Фара дальнего света
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
черный
Цвет стекла
прозрачный
Защита стекла
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели