Нет в наличии
697 грн.
Наличные:
697 грн
Безнал:
836 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117752 - Кусачки-болторезы

Характеристики:
- усилие 100 кг / мм при резке диаметра 10 мм
- усилие 130 кг / мм при резке диаметра 8 мм
- усилие 160 кг / мм при резке диаметра 7 мм
- рез 7 мм
- вес: 2600 г
Кусачки-болторезы с трубчатыми ручками Expert E117752 предназначены для резки болтов, арматуры, кабелей, тросов и других металлических элементов диаметром до 8 мм, незаменимы при создании проволочных
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117752 - Кусачки-болторізы

Характеристики:
- зусилля 100 кг / мм при різанні діаметра 10 мм
- зусилля 130 кг / мм при різанні діаметра 8 мм
- зусилля 160 кг / мм при різанні діаметра 7 мм
- різ 7 мм
- вага 2600 г
Кусачки-болторези з трубчастими ручками Expert E117752 призначені для різання болтів, арматури, кабелів, тросів і інших металевих елементів діаметром до 8 мм, незамінні при створенні дротяних огорож, знятті запірних вузлів з фургонів або контейнерів. Конструкція інструменту виготовлена ​​з високоміцної сталі з хромомолібденовимі кованими губками. Губки виготовлені методом об'ємного штампування, що гарантує їх тривалість служби і надійність. Ріжуча здатність інструменту досягає 160 кг / мм.
Кусачки-болторези - це шарнірно-губцевий інструмент, який широко застосовується при будівництві, на виробництвах і в багатьох інших сферах. Даний інструмент відрізняється від інших типів шарнірно-губцевий інструменту високу міцність і твердість ріжучих крайок, так як цей інструмент призначений для забезпечення великої сили стиснення і ефективного перекушування металевих патрубків з прикладанням невеликих зусиль. Довгі трубчасті ручки інструменту збільшують зусилля і роблять роботу з кусачками більш зручною. Гумові накладки на рукоятках запобігають вислизання і дають можливість міцно захопити інструмент, ручки також стійкі до впливу хімічних речовин і розчинників. Особливістю в конструкції даного інструменту є можливість заміни губок, після того як ріжуча частина зносилася, відкрутивши кілька болтів, її можна замінити на нову.

Тип
Болторезы
Длина
600 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Бокорез»
Показать все модели