Фара дальнего света Sirius NS-41 B-C


Нет в наличии
463 грн.
Наличные:
463 грн
Безнал:
579 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


Фара дальнего света Sirius NS-41 B-C являются дополнительной к главной оптике автомобиля, хорошо подсвечивает дорогу в темное время суток и определяет Ваш автомобиль для других участников движения. Две фары дают один длинный пучок света. Устанавливаются с помощью крепящего кронштейна, который расположен таким образом что дает возможность устанавливать фару на горизонтальную, вертикальную и на наклонную поверхности. Форма фар Sirius NS-41 B-C
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара дальнього світла Sirius NS-41 B-C
Фара дальнього світла Sirius NS-41 B-C є додатковою до головної оптики автомобіля, добре підсвічує дорогу в темний час доби і визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху. Дві фари дають один довгий пучок світла. Встановлюються за допомогою кріпить кронштейна, який розташований таким чином що дає можливість встановлювати фару на горизонтальну, вертикальну і на похилу поверхні. Форма фар Sirius NS-41 B-C кругла діаметром 70мм. Корпус і кріплення фар пофарбовані чорною фарбою, яка не привертає до себе зайвої уваги. Вони виготовлені з якісного металу і витримують експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Металевий відбивач значно підсилює промінь і служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку, а параболічна форма відбивача створює паралельний світ з постійною інтенсивністю, який не розсіюється. Скло фар гладке і прозоре, як лінза покращує фокусування світла.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V. Цоколь типу Н3 стандартний для фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить фари, кріплення до них і докладна інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Тип
Фара дальнего света
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Диаметр
70 (мм)
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
черный
Цвет стекла
прозрачный
Защита стекла
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели