Фара дальнего света Sirius NS-41 B-R


Нет в наличии
481 грн.
Наличные:
481 грн
Безнал:
577 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара дальнего света Sirius NS-41 B-R
Фары дальнего света Sirius NS-5 D-R являются универсальными, дополнительными к главной оптике автомобиля, и привосходят её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях. Две фары дают не одно светлое пятно, а два отдельных, но длинных пучка света. Устанавливаются с помощью крепящего кронштейна, который расположен таким образом что дает возможность устанавливать
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара дальнього світла Sirius NS-41 B-R
Фара дальнього світла Sirius NS-41 B-R є додатковою до головної оптики автомобіля, добре підсвічує дорогу в темний час доби і визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху. Дві фари дають один довгий пучок світла. Встановлюються за допомогою кріплення кронштейн, який розташований таким чином що дає можливість встановлювати фару на горизонтальну, вертикальну і на похилу поверхні. Форма фар Sirius NS-41 B-R кругла діаметром 70мм. Корпус і кріплення фар пофарбовані чорною фарбою, яка не привертає до себе зайвої уваги. Вони виготовлені з якісного металу і витримують експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Металевий відбивач значно підсилює промінь і служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку, а параболічна форма відбивача створює паралельний світ з постійною інтенсивністю, який не розсіюється. Скло фар гладке, як лінза, покращує фокусування світла, а колір хамелеон додасть зовнішньому вигляду Вашого автомобіля індивідуальності.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V. Цоколь типу Н3 стандартний для фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить фари, кріплення до них і докладна інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Тип
Фара дальнего света
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Диаметр
70 (мм)
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
черный
Цвет стекла
хамелеон
Защита стекла
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели