Дворник бескаркасный King KSW-0183 / 0201 16" 400мм


Нет в наличии
57 грн.
Наличные:
57 грн
Безнал:
68 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Щетка стеклоочистителя всесезонная KSW-0183 / 0201 16" 400мм

Дворники всесезонные King отлично работают на большой скорости при любой погоде.

Бескаркасный тип дворников (их еще называют «безарматурные» или «плоские») пользуется все большей популярностью как у производителей автомобилей (при первой установке на новые авто), так и у водителей. Они постепенно и уверенно вытесняют более громоздкие и конструктивно сложные каркасные
Читать полностью
Технічні параметри:

Щітка склоочисника всесезонна KSW-0183 / 0201 16" 400мм

Всесезонні двірники King відмінно працюють на великій швидкості при будь-якій погоді.

Безкаркасний тип двірників (їх ще називають «безарматурні» або «плоскі») користується все більшою популярністю як у виробників автомобілів (при першому встановленні на нові авто), так і у водіїв. Вони поступово і впевнено витісняють більш громіздкі та конструктивно складні каркасні двірники.
В сучасних безкаркасних щітках застосовується заздалегіідь зігнутий пружинний елемент у вигляді металевих смужок, розміщених всередині гумової стрічки, тому двірники потрібно підбирати конкретно під свою модель автомобіля. Очисне лезо щітки виготовлене із синтетичного чи натурального каучуку, або з високоякісного силікону.
Перевагою безкаркасних двірників є більш рівномірне притиснення робочої кромки гумової стрічки до скла. Завдяки цьому покращується якість очистки.
Також «безкаркасніки» менше піддаються обмерзанню взимку, так як в них, на відміну від двірників з каркасом, немає коромисел, в шарнірах яких може замерзати вода. Навіть якщо безкаркасна щітка обмерзне, її можна легко очистити від снігу та льоду.
Безкаркасні щітки мають перевагу перед іншими типами двірників – у них кращі аеродинамічні якості і вони менш шумні. Досягається це за рахунок меншої висоти та монолітності щітки, навіть якщо вона із спойлером.
Ефективність спойлера на двірниках давно доведена. В верхню частину безкаркасної щітки інтегровано спойлер, який формується ще під час виробництва.
Варто при купівлі двірників звертати увагу на те, що інтегровані спойлери бувають асиметричні та симетричні. Асиметричні спойлери забезпечують більшу притискну силу та розраховані на високі швидкості і мають різну конструкцію для автомобілів з лівим та правим кермом. Щітки із симетричним спойлером мають меншу притискну силу, але підходять як для авто з різним розташуванням керма, так і для «розпашної» системи (Peugeot 308, Honda Civic…) склоочисників.

Длина
400 (мм)
Тип
Дворник бескаркасный
Расположение
задние, передние
В упаковке
1 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
лето+зима
Особенности
дополнительные адаптеры, замена резинки
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Дворники»
Показать все модели