Трубный ключ EXPERT E117823


Нет в наличии
637 грн.
Наличные:
637 грн
Безнал:
764 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117823 - Трубный ключ

Трубный ключ EXPERT E117823 применяется для работы с трубами, гайками, сантехническим, строительным оборудованием и другими элементами, где необходим охват детали. Корпус данного ключа изготовлен из чугуна, а губки из кованой стали. Длина инструмента составляет 18” (450 мм), ширина зева 2"1/4 (60 мм). Вес инструмента 2,4 кг.
Трубный ключ часто называют газовым, эти инструменты очень схожи по конструкции и
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117823 - Трубний ключ

Трубний ключ EXPERT E117823 застосовується для роботи з трубами, гайками, сантехнічним, будівельним обладнанням та іншими елементами, де є потреба у охоплення деталі. Корпус даного ключа виготовлений з чавуну, а губки з кованої сталі. Довжина інструмента становить 18"(450 мм), ширина зіву 2"1/4 (60 мм). Вага інструменту 2,4 кг.
Трубний ключ часто називають газовим, ці інструменти дуже схожі за конструкцією і застосування, але відрізняє їх те, що у трубного ключа губки розташовані під кутом 90 градусів відносно ручок, а у газового ключа під кутом 45 градусів. Трубні ключі найбільш широко використовують при роботі з сантехнікою і водопроводом, а також трубами, які скріплені між собою різьбовими з'єднаннями. Зручність конструкції даного інструменту полягає в тому, що його робоча частина має можливість фіксуватися на деталі. Прямий трубний ключ найбільш зручний для роботи в побутових умовах, так як його конструкція дозволяє працювати з трубами і кріпленнями, які знаходяться близько до стіни.
Щоб продовжити термін експлуатації ключа необхідно використовувати його тільки за призначенням. При захопленні труби або гайки рекомендується відкрити губки інструменту трохи ширше, ніж розмір охоплюваної деталі, захопити елемент і тільки після цього підтягувати до упору, щоб не дати вислизнути деталі. При захопленні труби зів повинен охоплювати її більшу половину, якщо охоплює менше, варто взяти ключ більшого розміру, щоб робота велася ефективно. При роботі з сильно затиснутими кріпильними елементами не рекомендується застосовувати грубу силу або додавати важіль, щоб не пошкодити кріплення.

Тип
Прямой
Максимальная ширина захвата, мм
60
Длина, мм
450
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
90

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели