Трубный ключ EXPERT E117827


Есть в наличии (1-2 дня)
825 грн.
Наличные:
825 грн
Безнал:
990 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117827 - Трубный ленточный ключ

Трубный ключ EXPERT E117827 является ременным и применяется для работы с трубами, гайками, сантехническим, строительным оборудованием и другими элементами, где необходим прочный охват детали и бережный монтаж/демонтаж без царапин и повреждения поверхностей. Корпус данного ключа изготовлен из алюминия, а рабочая часть представлена нейлоновой лентой. Длина инструмента составляет 315 мм, а
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117827 - Трубний стрічковий ключ

Трубний ключ EXPERT E117827 є ремінним і застосовується для роботи з трубами, гайками, сантехнічним, будівельним обладнанням та іншими елементами, де необхідне міцне охоплення деталі і дбайливий монтаж / демонтаж без подряпин і пошкодження поверхонь. Корпус даного ключа виготовлений з алюмінію, а робоча частина представлена ​​нейлоновою стрічкою. Довжина інструмента становить 315 мм, а максимальний діаметр охоплення ременя 4 "(125 мм). Вага інструменту 290 грам.
Трубні ключі найбільш широко використовують при роботі з сантехнікою, водопроводом, а також трубами, які скріплені між собою різьбовими з'єднаннями. Зручність конструкції даного інструменту полягає в тому, що його робоча частина має можливість щільно фіксуватися на деталі.
Ремінний або ж стрічковий тип трубного ключа застосовується у випадках, коли необхідно максимально акуратно провести монтаж / демонтаж труб без пошкодження і дряпання поверхонь. Стрічковий ключ незамінний при установці хромованої сантехніки. Також з його допомогою виконується установка пластикових труб і затягування комбінованих різьбових з'єднань. Даний ключ може замінювати знімач масляного фільтра, так як має подібну конструкцію і функціональність. Перевагою такого інструменту є можливість провертати деталі без спеціальних фасок під ключ, а також рівномірний розподіл зусилля на циліндричні деталі, що дозволяє уникнути їх пошкодження і зминання. Дуже зручно використовувати пасовий трубний ключ в місцях з обмеженим простором.

Тип
Ленточный
Максимальная ширина захвата, мм
125
Длина, мм
315

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели