Нет в наличии
593 грн.
Наличные:
593 грн
Безнал:
712 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117830 - Труборез

EXPERT E117830 – это телескопический труборез, который предназначен для резки медных труб разной твердости диаметром до 32 мм. Корпус инструмента изготовлен из прочной стали и имеет специальный съемник металлической стружки. В комплекте с труборезом поставляется сменное лезвие. Длина инструмента 140 мм, вес 300 грамм.
Труборез – это ручной инструмент, при помощи которого выполняется резка медных,
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117830 - Труборіз

EXPERT E117830 - це телескопічний труборіз, який призначений для різання мідних труб різної твердості діаметром до 32 мм. Корпус інструменту виготовлений з міцної сталі і має спеціальний знімач металевої стружки. У комплекті з труборізом поставляється змінне лезо. Довжина інструмента 140 мм, вага 300 грам.
Труборіз - це ручний інструмент, за допомогою якого виконується різання мідних, металопластикових і сталевих труб невеликих діаметрів. Застосовується для укорочення труб або заміни невеликих ділянок. Труборіз виконує різання труби набагато акуратніше, ніж ножівка, яка залишає нерівний край з металевою стружкою. Коли виконується різання труби, наприклад, для кондиціонера, потрапляння стружки в трубу вкрай небажано, оскільки може вийти з ладу вся система, тому в таких випадках необхідно користуватися саме труборізом.
Телескопічний труборіз має нескладну конструкцію, його корпус має скобовидну конструкцію, з одного боку встановлено лезо, а з іншого напрямні ролики. Інструмент встановлюється на трубу і обертається по діаметру, поступово прорізаючи поверхню. Під час роботи підкручувати труборіз слід поступово, тому що чим швидше буде закручуватися труборіз, тим більше стінки труби будуть завертатися всередину, утворюючи грат. Гратом називається стружка, яка залишається на внутрішньому краї труби і зменшує її діаметр. Для зняття грата, в конструкції труборіза, передбачений спеціальний знімач. Важливо при знятті накопичилася стружки тримати трубу отвором вниз, щоб вона не потрапила всередину. При правильному використанні даного інструменту виходить рівний акуратний край.

Тип
Труборез

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Труборез»
Показать все модели