Утконосы изогнутые EXPERT E117878


Нет в наличии
302 грн.
Наличные:
302 грн
Безнал:
362 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117878 - Утконосы

EXPERT E117878 – это пассатижи с тонкими изогнутыми удлиненными губками или же утконосы. Инструмент используется для выполнения специфических задач связанный с мелкими деталями, а также скручиванием или изгибанием проволоки, проводов и других подобных материалов. Утконосы изготовлены их высокопрочной стали, что гарантирует длительный срок службы. Двухкомпонентная рукоятка помогает прочно удерживать и максимально
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117878 - Качконоси

EXPERT E117878 - це пасатижі з тонкими вигнутими видовженими губками або ж качконоси. Інструмент використовується для виконання специфічних завдань пов'язаний з дрібними деталями, а також скручуванням або загинанням дроту, проводів та інших подібних матеріалів. Качконоси виготовлені їх високоміцної сталі, що гарантує тривалий термін служби. Двокомпонентна рукоятка допомагає міцно утримувати і максимально зберігати контроль над інструментом, а також запобігає ковзанню, що дуже важливо при роботі з дрібними деталями. Довжина інструмента становить 132 мм, а вага 25 г.
Качкодзьоби є різновидом такого шарнірно-губцевий інструменту як пасатижі. Даний тип інструменту відрізняється від пасатижів формою губок, а також більш специфічною сферою застосування. Качкодзьоби застосовуються в роботах, пов'язаних з ремонтом електронної техніки та інших виробів, що мають дрібні деталі, кріплення або дріт, завдяки тонкій робочій частинф качконоси найбільш підходять для таких завдань. Також з качконосами зручно працювати в важкодоступних місцях.
Конструкція утконосов досить проста і складається з двох рукояток, які переходять в робочу частину, а також шарнірного механізму, яких їх з'єднує. Рукоятки даного інструменту, як правило, ізольовані, що забезпечує безпеку при виконанні електромонтажних робіт з предметами під напругою.
Купуючи качкодзьоби компанії EXPERT, ви надовго забезпечите себе надійним інструментом, який прослужить тривалий час, так як інструмент EXPERT створюється на основі багаторічного досвіду входять в компанію Європейських і Американських торгових марок.

Тип
Утконосы изогнутые
Длина (копия)
133 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Утконос»
Показать все модели