Фара дальнего света Sirius NS-818 C-R


Нет в наличии
401 грн.
Наличные:
401 грн
Безнал:
501 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара дальнего света Sirius NS-818 C-R
Фары дальнего света Sirius NS-818 C-R являются дополнительными OFF-Road (прожектор) к главной оптике автомобиля и превосходят её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу по ходу движения автомобиля в темное время суток или при плохих погодных условиях. Идеально подходят для внедорожников. Так как и все фары дальнего света запрещено использовать в населенных пунктах.
Устанавливаются с помощью
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара дальнього світла Sirius NS-818 C-R
Фари дальнього світла Sirius NS-818 C-R є додатковими OFF-Road (прожектор) до головної оптики автомобіля і перевершують її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу по ходу руху автомобіля в темний час доби або при поганих погодних умовах. Ідеально підходять для позашляховиків. Так як і всі фари дальнього світла заборонено використовувати в населених пунктах.
Встановлюються за допомогою металевого кріплення кронштейна чорного кольору, з гумовими прокладками, який розташований таким чином що дає можливість встановлювати фару тільки на горизонтальну поверхню. Форма фар Sirius NS-818 C-R кругла діаметром 160мм, висота з кріпленням 219.7мм, глибина посадки 124.4мм. Корпус посилений хромований, виготовлений з якісного металу і витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Скло не знімається, вставлене за допомогою герметика і кільця ущільнювача з тильного боку, тому дуже герметичне. Металевий відбивач значно посилює промінь і служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку, а параболічна форма відбивача створює паралельний потік світла з постійною інтенсивністю, який не розсіюється. Скло фар гладке і прозоре, як лінза покращує фокусування світла.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V.
Цоколь типу Н3 стандартний для фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить фари, кріплення до них і детальна інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Тип
Фара дальнего света
Вид
галогенные
Комплектность
1 фара
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Высота
219.7 (мм)
Глубина
124.4 (мм)
Диаметр
160 (мм)
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
хром
Цвет стекла
хамелеон
Защита стекла
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели