Ароматизатор Sapfire Aroma Car Credit Card Ваниль 4мл 920628


Нет в наличии
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
56 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Aroma Car Credit Card Ваниль 4мл 920628 - ароматизатор в автомобиль

Каждый автомобилист стремится, чтоб салон его автомобиля был комфортным и индивидуальным. Особый характер транспорта и приятное пребывание в нем способны обеспечить ароматизаторы. На сегодняшний день существует огромное разнообразие ароматизаторов как по форме выпуска, так и по выбору аромата. Автомобильные ароматизаторы Sapfire Aroma Car обладают справедливым
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Aroma Car Credit Card Ваниль 4мл 920628 - ароматизатор в автомобіль

Кожен автомобіліст прагне, щоб салон його автомобіля був комфортним і індивідуальним. Особливий характер транспорту та приємне перебування в ньому здатні забезпечити ароматизатори. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність ароматизаторів як за формою випуску, так і за вибором аромату. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car володіють справедливим співвідношенням високої якості і демократичної вартості. Завдяки використанню продуктів даного виробника салон Вашого автомобіля матиме приємний і не нав'язливий аромат. Ароматизатор повітря здатний також ефективно нейтралізувати неприємні запахи і надовго освіжити салон Вашого автомобіля. Його запах створює відчуття свіжості і комфорту.

Лінійка Sapfire Aroma Car Credit Card включає в себе ароматизатори, виконані у формі кредитних карт. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом по мірі випаровування через мембрану. Ароматизатор складається з парфумованної концентрованої рідини, яка створена на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car Credit Card поміщені в спеціальну упаковку і підвішуються на дзеркалі заднього виду. Випускається ароматизатор в обсязі 4 мл. Освіжувач має стильний дизайн виконання, що дозволяє йому ідеально виглядати навіть на тлі найвишуканіших салонів. Продукт є ідеальним рішенням для тих, хто цінує непомітні аксесуари і ненав'язливу елегантність.

Даний автомобільний ароматизатор є ванільним. Він відрізняється характерним східним солодкуватим запахом. В першу чергу варто відзначити, що ваніль відноситься до найпопулярніших спецій, чим здатна привернути до себе і полюбитися багатьом. Крім того, її приємний тонкий аромат справляє позитивну і розслаблюючу дію на людину.

Аромат:
ванильные
Тип
Ароматизатор
Вид
гелевые
Срок использования
2 месяца
Место установки
подвесные
Исполнение
фигурка
Способствует
расслаблению
Цвет
желтый
Страна производитель
Польша
Бренд
Sapfire

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели