Ароматизатор Sapfire Aroma Car Bio Fresh Vanilla 920826 8мл


Есть в наличии
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
81 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Aroma Car Bio Fresh Vanilla 920826 8мл - Ароматизатор

Наполнить салон автомобиля хорошим ароматом можно только с помощью использования ароматизатора высокого качества. Таким ароматизатором является Sapfire Aroma Car Bio Fresh Vanilla 920826 8мл, который исполнен в виде флакона с жидкостью внутри.
Линейка Sapfire Aroma Car Bio Fresh имеют форму красивой стеклянной бутылочки с деревянным колпачком и подвеской в верхней части.
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Aroma Car Bio Fresh Vanilla 920826 8мл - Ароматизатор

Наповнити салон автомобіля хорошим ароматом можна тільки за допомогою використання ароматизатора високої якості. Таким ароматизатором є Sapfire Aroma Car Bio Fresh Vanilla 920826 8мл, який виконаний у вигляді флакона з рідиною всередині.
Лінійка Sapfire Aroma Car Bio Fresh мають форму красивої скляної пляшечки з дерев'яним ковпачком і підвіскою у верхній частині. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом по мірі поглинання олії кришечкою. Ароматизатор складається з парфумованної концентрованої рідини, яка створена на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car Bio Fresh поміщені в спеціальну упаковку і підвішуються на дзеркалі заднього виду. Випускається ароматизатор в обсязі 8 мл. Освіжувач має стильний дизайн виконання, що дозволяє йому ідеально виглядати навіть на тлі найвишуканіших салонів. Продукт є ідеальним рішенням для тих, хто цінує непомітні аксесуари і ненав'язливу елегантність.
Даний автомобільний ароматизатор є ванільним. Він відрізняється характерним східним солодкуватим запахом. В першу чергу варто відзначити, що ваніль відноситься до найпопулярніших спецій, чим здатна привернути до себе і полюбитися багатьом. Крім того, її приємний тонкий аромат справляє позитивну і розслаблюючу дію на людину.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
ванильные
Вид
жидкие
Цвет
желтый
Исполнение
флакон
Место установки
подвесные
Способствует
расслаблению
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели