Ароматизатор Sapfire Aroma Car Bio Fresh Черный 8мл 920840


Есть в наличии
49 грн.
Наличные:
49 грн
Безнал:
61 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Aroma Car Bio Fresh Черный 8мл 920840 - ароматизатор в автомобиль

Каждый автомобилист стремится, чтоб салон его автомобиля был комфортным и индивидуальным. Особый характер транспорта и приятное пребывание в нем способны обеспечить ароматизаторы. На сегодняшний день существует огромное разнообразие ароматизаторов как по форме выпуска, так и по выбору аромата. Автомобильные ароматизаторы Sapfire Aroma Car обладают справедливым
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Aroma Car Bio Fresh Чорний 8мл 920840 - ароматизатор в автомобіль

Кожен автомобіліст прагне, щоб салон його автомобіля був комфортним і індивідуальним. Особливий характер транспорту та приємне перебування в ньому здатні забезпечити ароматизатори. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність ароматизаторів як за формою випуску, так і за вибором аромату. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car володіють справедливим співвідношенням високої якості і демократичної вартості. Завдяки використанню продуктів даного виробника салон Вашого автомобіля матиме приємний і не нав'язливий аромат. Ароматизатор повітря здатний також ефективно нейтралізувати неприємні запахи і надовго освіжити салон Вашого автомобіля. Його запах створює відчуття свіжості і комфорту.

Лінійка Sapfire Aroma Car Bio Fresh мають форму красивої скляної пляшечки з дерев'яним ковпачком і підвіскою у верхній частині. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом по мірі поглинання олії кришечкою. Ароматизатор складається з парфумованної концентрованої рідини, яка створена на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car Bio Fresh поміщені в спеціальну упаковку і підвішуються на дзеркалі заднього виду. Випускається ароматизатор в обсязі 8 мл. Освіжувач має стильний дизайн виконання, що дозволяє йому ідеально виглядати навіть на тлі найвишуканіших салонів. Продукт є ідеальним рішенням для тих, хто цінує непомітні аксесуари і ненав'язливу елегантність.

Даний автомобільний ароматизатор має запах "Чорний". Це загадковий і в той же час цікавий колір, що володіє багатьма відтінками. Такими характеристиками і відрізняється даний аромат. Крім того, його приємний тонкий аромат справляє позитивну і розслаблюючу дію на людину.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
свежесть
Вид
жидкие
Цвет
желтый
Исполнение
флакон
Место установки
подвесные
Способствует
концентрации
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели