Ароматизатор Sapfire Aroma Car Bio Fresh Black 920840 8мл


Нет в наличии
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Aroma Car Bio Fresh Black 920840 8мл - Ароматизатор

Наполнить салон автомобиля хорошим ароматом можно только с помощью использования ароматизатора высокого качества. Таким ароматизатором является Sapfire Aroma Car Bio Fresh Black 920840 8мл, который исполнен в виде флакона с жидкостью внутри.
Линейка Sapfire Aroma Car Bio Fresh имеют форму красивой стеклянной бутылочки с деревянным колпачком и подвеской в верхней части. С
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Aroma Car Bio Fresh Black 920840 8мл - Ароматизатор

Наповнити салон автомобіля хорошим ароматом можна тільки за допомогою використання ароматизатора високої якості. Таким ароматизатором є Sapfire Aroma Car Bio Fresh Black 920840 8мл, який виконаний у вигляді флакона з рідиною всередині.
Лінійка Sapfire Aroma Car Bio Fresh мають форму красивої скляної пляшечки з дерев'яним ковпачком і підвіскою у верхній частині. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом по мірі поглинання олії кришечкою. Ароматизатор складається з парфумованної концентрованої рідини, яка створена на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car Bio Fresh поміщені в спеціальну упаковку і підвішуються на дзеркалі заднього виду. Випускається ароматизатор в обсязі 8 мл. Освіжувач має стильний дизайн виконання, що дозволяє йому ідеально виглядати навіть на тлі найвишуканіших салонів. Продукт є ідеальним рішенням для тих, хто цінує непомітні аксесуари і ненав'язливу елегантність.
Даний автомобільний ароматизатор має запах "Чорний". Це загадковий і в той же час цікавий колір, що володіє багатьма відтінками. Такими характеристиками і відрізняється даний аромат. Крім того, його приємний тонкий аромат справляє позитивну і розслаблюючу дію на людину.

Аромат:
свежесть
Тип
Ароматизатор
Вид
жидкие
Срок использования
2 месяца
Место установки
подвесные
Исполнение
флакон
Способствует
концентрации
Цвет
желтый
Страна производитель
Польша
Бренд
Sapfire

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели