Моторное масло ЛУКОЙЛ GENESIS ADVANCED 10W-40 1л


Есть в наличии
102 грн.
Наличные:
102 грн
Безнал:
122 грн
107 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Лукойл Genesis Advanced 10W-40 1л - моторное масло

Моторное масло Лукойл Genesis Advanced 10W-40 создано на основе синтетических технологий. Масло возможно использовать вне зависимости от времени года. Особую универсальность маслу придает возможность использования как в дизельных, так и в бензиновых двигателях. Кроме того, оно совместимо в двигателях подержанных и новых автомобилей, отечественного и импортного производства. Масло подойдет
Читать полностью
Технічні параметри:

Лукойл Genesis Advanced 10W-40 1л - моторне масло

Моторне масло Лукойл Genesis Advanced 10W-40 створено на основі синтетичних технологій. Масло можливо використовувати незалежно від пори року. Особливу універсальність маслу надає можливість використання як в дизельних, так і в бензинових двигунах. Крім того, воно сумісне в двигунах старих і нових автомобілів, вітчизняного та імпортного виробництва. Масло підійде для використання в екстремальних режимах експлуатації. Виробник рекомендує використовувати продукт в двигунах автомобілів KIA, Hyundai, Toyota, Nissan, Honda, Mitsubishi, а також Volkswagen, Mercedes Benz, Renault. Склад має рівнями властивостей API SN і ACEA A3 / B4, A3 / B3.

Під час виготовлення була використана передова інноваційна технологія Synthactive. Вона гарантує чудові протизносні властивості і тривалий термін служби масла. Відповідає ліцензії найвищою категорією експлуатаційних властивостей API SN.

До переваг Лукойл Genesis Advanced 10W-40 в першу чергу варто віднести відповідність найвищим рівням експлуатаційних властивостей згідно класифікацій API SN. Масло здатне здійснювати чудовий захист від зносу навіть в жорстких умовах експлуатації. Завдяки базовій синтетичній основі проводиться легкий і плавний запуск двигуна в умовах низьких температур. Термін експлуатації масла значно подовжується завдяки підвищеному вмісту присадок в складі. За допомогою поліпшених миючих, диспергуючих і нейтралізуючих властивостей гарантується чистота всіх деталей двигуна протягом усього терміну служби масла.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
10W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4, A3/B3
Классификация API
CF, SN
Допуск Fiat
9.55535 G2
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.3
Допуск Opel, General Motors
GM-LL-A-025, GM-LL-В-025
Допуск Peugeot, Citroen
B71 2300, B71 2294
Допуск Renault
RN0710, RN0700
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 00, VW 502 00
Производство
Россия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ЛУКОЙЛ» в категории «Моторное масло»
Показать все модели