Ароматизатор Sapfire Aroma Car Gel Ледяная вода 50 мл 631715


Есть в наличии
121 грн.
Наличные:
121 грн
Безнал:
151 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Aroma Car Gel Ледяная вода 50 мл 631715 - ароматизатор в автомобиль

Каждый автомобилист стремится, чтоб салон его автомобиля был комфортным и индивидуальным. Особый характер транспорта и приятное пребывание в нем способны обеспечить ароматизаторы. На сегодняшний день существует огромное разнообразие ароматизаторов как по форме выпуска, так и по выбору аромата. Автомобильные ароматизаторы Sapfire Aroma Car обладают справедливым
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Aroma Car Gel Крижана вода 50 мл 631715 - ароматизатор в автомобіль

Кожен автомобіліст прагне, щоб салон його автомобіля був комфортним і індивідуальним. Особливий характер транспорту та приємне перебування в ньому здатні забезпечити ароматизатори. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність ароматизаторів як за формою випуску, так і за вибором аромату. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car володіють справедливим співвідношенням високої якості і демократичної вартості. Завдяки використанню продуктів даного виробника салон Вашого автомобіля матиме приємний і не нав'язливий аромат. Ароматизатор повітря здатний також ефективно нейтралізувати неприємні запахи і надовго освіжити салон Вашого автомобіля. Його запах створює відчуття свіжості і комфорту.

Лінійка Sapfire Aroma Car Gel мають форму банки. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом по мірі виділення запаху протягом 75 днів. Ароматизатор складається з парфумованого концентрованого гелю, який створений на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car Gel поміщені в спеціальну упаковку і можуть бути розміщені в непомітному місці. Випускається ароматизатор в обсязі 50 мл. Освіжувач має стильний і яскравий дизайн виконання. Даний вид освіжувачів повітря також можна використовувати вдома і в офісі. Старанно відібрана композиція ароматів поміщена в скляну ємність з атомайзером. Це ідеальний вибір для тих, кому не подобається вид освіжувача, який встановлений на вентиляційну решітку або висить на дзеркалі. Баночка виділяє приємний запах, який розноситься по машині за рахунок вентиляційної системи.

Даний автомобільний ароматизатор має аромат крижаної води. Він відрізняється ніжним і освіжаючим запахом океанської хвилі. Крім того, її приємний тонкий аромат справляє позитивну і розслаблюючу дію на людину.

Аромат:
Морские
Вид
Гелевые
Тип
Ароматизатор
Цвет
Синий
Исполнение
Банка
Место установки
На переднюю панель, Подстаканник
Способствует
Концентрации
Срок использования
3 месяца
Страна производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели