Ароматизатор Sapfire Aroma Car Gel Блэк Джек 50 мл 631722


Нет в наличии
122 грн.
Наличные:
122 грн
Безнал:
146 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Aroma Car Gel Блэк Джек 50 мл 631722 - ароматизатор в автомобиль

Каждый автомобилист стремится, чтоб салон его автомобиля был комфортным и индивидуальным. Особый характер транспорта и приятное пребывание в нем способны обеспечить ароматизаторы. На сегодняшний день существует огромное разнообразие ароматизаторов как по форме выпуска, так и по выбору аромата. Автомобильные ароматизаторы Sapfire Aroma Car обладают справедливым
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Aroma Car Gel Блек Джек 50 мл 631722 - ароматизатор в автомобіль

Кожен автомобіліст прагне, щоб салон його автомобіля був комфортним і індивідуальним. Особливий характер транспорту та приємне перебування в ньому здатні забезпечити ароматизатори. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність ароматизаторів як за формою випуску, так і за вибором аромату. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car володіють справедливим співвідношенням високої якості і демократичної вартості. Завдяки використанню продуктів даного виробника салон Вашого автомобіля матиме приємний і не нав'язливий аромат. Ароматизатор повітря здатний також ефективно нейтралізувати неприємні запахи і надовго освіжити салон Вашого автомобіля. Його запах створює відчуття свіжості і комфорту.

Лінійка Sapfire Aroma Car Gel мають форму банки. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом по мірі виділення запаху протягом 75 днів. Ароматизатор складається з парфумованого концентрованого гелю, який створений на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car Gel поміщені в спеціальну упаковку і можуть бути розміщені в непомітному місці. Випускається ароматизатор в обсязі 50 мл. Освіжувач має стильний і яскравий дизайн виконання. Даний вид освіжувачів повітря також можна використовувати вдома і в офісі. Старанно відібрана композиція ароматів поміщена в скляну ємність з атомайзером. Це ідеальний вибір для тих, кому не подобається вид освіжувача, який встановлений на вентиляційну решітку або висить на дзеркалі. Баночка виділяє приємний запах, який розноситься по машині за рахунок вентиляційної системи.

Даний автомобільний ароматизатор має запах "Блек Джек". Це загадковий і в той же час цікавий колір, що володіє багатьма відтінками. Такими характеристиками і відрізняється даний аромат. Крім того, його приємний тонкий аромат справляє позитивну і розслаблюючу дію на людину.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
свежесть
Вид
гелевые
Цвет
черный
Исполнение
банка
Место установки
подстаканник
Способствует
концентрации
Срок использования
3 месяца
Страна производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели