Ароматизатор Aroma Car Superman Vanilla 927696


Заканчивается
19 грн.
Наличные:
19 грн
Безнал:
24 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Aroma Car Superman Vanilla 927696 - Ароматизатор

Каждый автомобилист стремится, чтоб салон его автомобиля был комфортным и индивидуальным. Особый характер транспорта и приятное пребывание в нем способны обеспечить ароматизаторы. На сегодняшний день существует огромное разнообразие ароматизаторов как по форме выпуска, так и по выбору аромата. Автомобильные ароматизаторы Aroma Car обладают справедливым соотношением высокого качества и
Читать полностью
Технічні параметри:

Aroma Car Superman Vanilla 927696 - Ароматизатор

Кожен автомобіліст прагне, щоб салон його автомобіля був комфортним і індивідуальним. Особливий характер транспорту та приємне перебування в ньому здатні забезпечити ароматизатори. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність ароматизаторів як за формою випуску, так і за вибором аромату. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car володіють справедливим співвідношенням високої якості і демократичної вартості. Завдяки використанню продуктів даного виробника салон Вашого автомобіля матиме приємний і не нав'язливий аромат. Ароматизатор повітря здатний також ефективно нейтралізувати неприємні запахи і надовго освіжити салон Вашого автомобіля. Його запах створює відчуття свіжості і комфорту.

Лінійка Aroma Car Superman мають прямокутну форму і оснащені підвіскою у верхній частині. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом по мірі циркуляції повітря. Ароматизатор просочений парфумованною концентрованою рідиною, яка створена на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Aroma Car Superman поміщені в спеціальну упаковку і мають оригінальний значок Супермена. Вони зручно підвішуються на дзеркалі заднього виду. Любов до цього персонажу об'єднує людей різних поколінь і культур. Шанувальники з усього світу тепер мають можливість прикрасити свій автомобіль зображенням свого улюбленця, свого супер-героя.

Даний автомобільний ароматизатор є ванільним. Він відрізняється характерним східним солодкуватим запахом.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:
Надрізати пакетик і поступово вийняти освіжувач повітря в залежності від необхідної інтенсивності запаху. Повісити ароматизатор.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
ванильные
Вид
картонные
Цвет
желтый
Исполнение
фигурка
Место установки
подвесные
Способствует
расслаблению
Срок использования
1 месяц
Страна производитель
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Aroma Car» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели