Дворник каркасный King KWS-0146-13 13" 330мм


Нет в наличии
102 грн.
Наличные:
102 грн
Безнал:
122 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Щетка стеклоочистителя зимняя (антилед) 6мм KWS-0146-13 13" 330мм

Зимняя щетка стеклоочистителя King "антилед" имеет металлическую конструкцию повышенной прочности. Высокая надежность дворника обеспечивает его комфортное использование в зимних условиях. Надежные соединения шарниров гарантируют безопасное использование щетки при неблагоприятных погодных условиях.
Защитный герметичный резиновый кожух полностью закрывает конструкцию
Читать полностью
Технічні параметри:

Щітка склоочисника зимова (антилід) 6мм KWS-0146-13 13" 330мм

Зимова щітка склоочисника King "антилід" має металеву конструкцію підвищеної міцності. Висока надійність двірника забезпечує його комфортне використання в зимових умовах. Надійні з’єднання шарнірів гарантують безпечне використання щітки при несприятливих погодних умовах.
Захисний герметичний резиновий кожух повністю закриває конструкцію зимової щітки та захищає металевий каркас від обмерзання та налипання снігу.

В зимовий період класичні каркасні двірники обмерзають і не завжди якісно справляються з очисткою скла. Сніг та вода, що потрапляють в шарніри коромисел, замерзаючи, погіршують рухомість каркасу і як результат - погіршується якість очистки. Гумова стрічки не щільно прилягає до скла, в результаті чого залишаються смуги чи неочищені ділянки.
В безкаркасних щітках (їх ще називають «плоскими»), на відміну від каркасних, немає шарнірів в яких би замерзала вода, тому «безкаркасніки» доволі часто водії використовують взимку. А якщо в сильний снігопад чи мороз двірники і обмерзають, то їх можна легко почистити від снігу та льоду.
Для експлуатації в зимовий період виробники пропонують спеціальні зимові щітки в гумовому водонепроникному чохлі. Внутрішня будова щітки схожа на класичну каркасну модель, інженери лише посилили металевий каркас, враховуючи підвищені механічні загрузки, які склоочисник сприймає при роботі взимку. Каркас поміщений в гумовий чохол, який захищає внутрішню металоконструкцію від снігу та льоду. Для видалення надлишкової вологи гумові кожухи мають дренажні отвори, через які виводиться на зовні конденсат, який інколи може утворюватьсь всередині чохла. Завдяки цьому робота коромисел каркасу не погіршується і щітка не втрачає гнучкість та рухомість в будь-яких дорожніх умовах. В зимових щітках використовується спеціальна водо відштовхуюча гума з тефлоном, яка не примерзає до скла і залишається більш м’якою на морозі, на відміну від «літньої» гуми. Термін служби зимових щіток достатньо тривалий.
Виробник радить використовувати зимові двірники тільки в холодну пору року, так як влітку під дією ультрафіолетового проміння тонка гума чохла втрачає свою еластичність, що може призвести до утворення мікротріщин та розривів.

Длина
330 (мм)
Тип
Дворник каркасный
Расположение
передние
В упаковке
1 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
зима
Особенности
замена резинки
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Дворники»
Показать все модели