Нет в наличии
372 грн.
Наличные:
372 грн
Безнал:
446 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117882 - Кусачки

Кусачки EXPERT E117882 – это инструмент, который применяется для радиомонтажных работ, перекусывания проводов, проволоки, крепежных деталей, а также удаления изоляции с проводов. Кусачки изготовлены из высокопрочной стали, благодаря чему прослужат долго при условии использования только по назначению. Двухкомпонентные мягкие ручки помогают крепко удерживать и контролировать инструмент, а также исключают
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117882 - Кусачки

Кусачки EXPERT E117882 - це інструмент, який застосовується для радіомонтажних робіт, перекушування дротів, кріпильних деталей, а також видалення ізоляції з проводів. Кусачки виготовлені з високоміцної сталі, завдяки чому прослужать довго за умови використання тільки за призначенням. Двокомпонентні м'які ручки допомагають міцно утримувати і зберігати контроль над приладом, а також виключають вислизання, що важливо при виконанні точної різки. Довжина інструмента 110 мм, а вага 20 грамів.
Кусачки або ж бокорізи - це ріжучий ручний інструмент, який працює за принципом важеля. Він використовуються для різання проводів, дроту, а також для надрізання листових матеріалів, таких як метал і пластик під час їх монтажу / демонтажу. Щоб найбільш легко перекусити дріт рекомендується тримати його якомога ближче до шарніру інструменту, так як там найбільше зусилля. Конструкція кусачок досить проста, вона складається з двох рукояток переходять в робочу частину, а також шарнірного механізму, який їх з'єднує. Добре заточена робоча частина дозволяє легко і точно виполоти різання матеріалу. Рукоятки інструменту ізольовані для забезпечення безпечного проведення електромонтажних робіт під напругою.
Кусачки стануть вдалим доповненням вашого ящика з інструментами, з огляду на багатофункціональності та високої якості даного інструменту, він буде затребуваний як в майстерні або гаражі, так і побуті. Інструмент EXPERT створюється на основі багаторічного досвіду входять в компанію Європейських і Американських торгових марок.

Тип
Бокорезы
Длина
110 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Бокорез»
Показать все модели