Ароматизатор Sapfire Aroma Car Organic Зеленое яблоко 40г 921014


Есть в наличии
70 грн.
Наличные:
70 грн
Безнал:
88 грн
75 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Aroma Car Organic Зеленое яблоко 40г 921014 - ароматизатор в автомобиль

Каждый автомобилист стремится, чтоб салон его автомобиля был комфортным и индивидуальным. Особый характер транспорта и приятное пребывание в нем способны обеспечить ароматизаторы. На сегодняшний день существует огромное разнообразие ароматизаторов как по форме выпуска, так и по выбору аромата. Автомобильные ароматизаторы Sapfire Aroma Car обладают справедливым
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Aroma Car Organic Зелене яблуко 40г 921014 - ароматизатор в автомобіль

Кожен автомобіліст прагне, щоб салон його автомобіля був комфортним і індивідуальним. Особливий характер транспорту та приємне перебування в ньому здатні забезпечити ароматизатори. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність ароматизаторів як за формою випуску, так і за вибором аромату. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car володіють справедливим співвідношенням високої якості і демократичної вартості. Завдяки використанню продуктів даного виробника салон Вашого автомобіля матиме приємний і не нав'язливий аромат. Ароматизатор повітря здатний також ефективно нейтралізувати неприємні запахи і надовго освіжити салон Вашого автомобіля. Його запах створює відчуття свіжості і комфорту.

Лінійка Sapfire Aroma Car Organic мають форму банки. З їх допомогою салон автомобіля буде наповнюватися тонким ароматом в міру виділення запаху протягом двох місяців. Ароматизатор складається з парфумованної концентрованої рідини, яка створена на основі натуральних олій. Автомобільні ароматизатори Sapfire Aroma Car Organic поміщені в спеціальну упаковку і можуть бути розміщені в непомітному місці. Випускається ароматизатор в обсязі 40 г. Освіжувач має стильний і яскравий дизайн виконання.

Даний автомобільний ароматизатор має запах зеленого яблука. Цей аромат особливо сподобається любителям свіжих, але ненав'язливих нот. Крім того, його приємний тонкий аромат справляє позитивну і розслаблюючу дію на людину.

Аромат:
Фруктовые
Вид
Гелевые
Тип
Ароматизатор
Цвет
Зеленый
Исполнение
Банка
Место установки
Под сиденье
Способствует
Концентрации
Срок использования
3 месяца
Страна производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели