Фара рабочего света Sirius NS-820 C-C


Нет в наличии
1043 грн.
Наличные:
1043 грн
Безнал:
1252 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара рабочего света Sirius NS-820 C-C
Фары рабочего света Sirius NS-820 C-C дополнительные к главной оптике автомобиля. Используются для того что бы осветить рабочую область, имеют повышенный уровень влагоустойчивости, защищены от попадания пыли и подходят для работы разных погодных условий. Могут крепится к любому виду автомобилей, как к специализированной рабочей технике (тракторы, эскалаторы, комбайны), так и для личного транспорта
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара робочого світла Sirius NS-820 C-C
Фари робочого світла Sirius NS-820 C-C додаткові до головної оптики автомобіля. Використовуються для того що б освітити робочу область, мають підвищений рівень вологостійкості, захищені від попадання пилу і підходять для роботи різних погодних умов. Можуть кріпиться до будь-якого виду автомобілів, як до спеціалізованої робочої техніки (трактори, ескалатори, комбайни), так і для особистого транспорту (квадроцикли, позашляховики).
Форма фари Sirius NS-820 C-C кругла діаметром 207мм, висота з кріпленням 258.6мм, глибина 151.4мм. Матеріал корпусу хромований, виготовлений з міцного металу, для експлуатації в екстремальних умовах. Кріплення - прогумований монтажний кронштейн, досить легко і зручно встановлюється, навіть в домашніх умовах. Рельєфне скло це додатковий розсіювач, який розширює пучок світла, збільшуючи площу огляду. Воно захищене гратами від гілок, каменів і інших зовнішніх впливів. Металевий відбивач значно підсилює промінь і служить для поширення світла.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V. Цоколь типу Н3 стандартний і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.

Тип
Фара рабочего света
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Высота
258.6 (мм)
Глубина
151.4 (мм)
Диаметр
207 (мм)
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
хром
Цвет стекла
прозрачный
Защита стекла
решетка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели