Утконосы прямые EXPERT E117883


Нет в наличии
281 грн.
Наличные:
281 грн
Безнал:
337 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117883 - Плоскогубцы

Плоскогубцы EXPERT E117883 это шарнирно-губцевой инструмент, который предназначен для точного и прочного захвата, изгибания и удерживания мелких металлических деталей, а также для скручивания проволоки, проводов и многих других целей. Зубчатая рабочая часть обеспечивает прочный захват и удержание предмета, а также обеспечивает большую силу сжатия на конце. Рукоятка плоскогубцев изготовлена из
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117883 - Плоскогубці

Плоскогубці EXPERT E117883 це шарнірно-губцевий інструмент, який призначений для точного і міцного захоплення, згинання та утримування дрібних металевих деталей, а також для скручування дроту, проводів і багатьох інших цілей. Зубчаста робоча частина забезпечує міцние захоплення і утримання предмета, а також забезпечує більшу силу стиснення на кінці. Рукоятка плоскогубців виготовлена ​​з двокомпонентного м'якого матеріалу, який сприяє міцному утриманню інструменту, а також запобігає вислизання. Подовжена конструкція губок дозволяє застосовувати цей інструмент при виконанні тонкої роботи, а також при роботі в труднодоступних місцях. Плоскогубці виготовлені з високоміцної сталі, що гарантує тривалий термін служби при їх використанні за призначенням.
Сфера застосування і функціональність плоскогубців настільки широка, що складно собі уявити слюсаря, електрика або автомеханіка, який би не мав в своєму арсеналі такий інструмент. Конструкція даного інструменту гранично проста і складається з трьох компонентів: губки, рукоятки і осьового шарнірного механізму, який з'єднує дві частини інструменту. Плоска робоча частина з рискою дозволяє захоплювати, утримувати, загинати, і скручувати проводку, а також деталі з дроту і м'якого металу. Головною перевагою плоскогубців є їх універсальність, крім широкого кола основних задач, для яких безпосередньо призначений даний інструмент, він в деяких випадках може виконувати функцію гайкового ключа.

Тип
Утконосы прямые
Длина (копия)
137 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Утконос»
Показать все модели