Нет в наличии
665 грн.
Наличные:
665 грн
Безнал:
798 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара дальнего света Sirius NS-829 B-R
Фара дальнего света Sirius NS-829 B-R являются дополнительной к главной оптике автомобиля, хорошо подсвечивает дорогу в темное время суток и определяет Ваш автомобиль для других участников движения в условиях плохой видимости. Две фары дают один длинный пучок света. Устанавливаются с помощью регулируемого монтажного кронштейна, который расположен таким образом что дает возможность устанавливать фару на
Читать полностью
Технічні параметри:


Фара дальнього світла Sirius NS-829 B-R являеться додатковою до головної оптики автомобіля, добре підсвічує дорогу в темний час доби і визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху в умовах поганої видимості. Дві фари дають один довгий пучок світла. Встановлюються за допомогою регульованого кронштейна, який розташований таким чином що дає можливість встановлювати фару на горизонтальну поверхню.
Форма фар Sirius NS-829 B-R кругла діаметрами 154.2, висота з кріпленням 162.5мм, глибина посадки 101.3мм. Корпус і кріплення даної моделі фар виконані з міцного якісного металу, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Колір чорний з хромованим ободом. Металевий відбивач у фарах дальнього світла посилює промінь і служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку, а параболічна форма відбивача створює паралельне світло з постійною інтенсивністю, яке не розсіюється. Скло фар гладке, як лінза, покращує фокусування світла, а колір хамелеон додасть зовнішньому вигляду Вашого автомобіля індивідуальності.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V. Цоколь типу Н3 стандартний для фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари, кріплення до них і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Защита стекла
нет
Корпус
круглый
Глубина
101.3
Диаметр
154.2
Цвет стекла
хамелеон
Напряжение
12
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
черный
Тип
Фара дальнего света
Бренд
Sirius

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели