Фара дальнего света Sirius NS-890 C-C


Нет в наличии
1105 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sirius NS-890 C-C - Фара дальнего света
Фары дальнего света Sirius NS-890 C-C являются дополнительными к главной оптике автомобиля, хорошо подсвечивают дорогу в темное время суток и определяют Ваш автомобиль для других участников движения в условиях плохой видимости. Устанавливаются с помощью регулируемого, монтажного, оцинкованного кронштейна, который расположен таким образом что дает возможность устанавливать фару на горизонтальную
Читать полностью
Технічні параметри:

Sirius NS-890 C-C - Фара дальнього світла
Фари дальнього світла Sirius NS-890 C-C являються додатковими до головної оптики автомобіля, добре підсвічують дорогу в темний час доби і визначають Ваш автомобіль для інших учасників руху в умовах поганої видимості. Встановлюються за допомогою регульованого, монтажного, оцинкованого кронштейна, який розташований таким чином що дає можливість встановлювати фару на горизонтальну поверхню.
Форма Sirius NS-890 C-C кругла діаметром 165мм, висота з кріпленням 189мм, глибина 106.7мм. Посилений корпус і кронштейн, даної моделі, виконані з міцного якісного металу, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Скло гладке і прозоре, як лінза, покращує фокусування світла. Воно захищене від зовнішніх впливів за допомогою двох паралельних кріплень. Багатоповерховий металевий відбивач в фарах дальнього світла служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V. Цоколь типу Н3 стандартний для фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари, кріплення до неї і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Тип
Фара дальнего света
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Высота
189 (мм)
Глубина
106.7 (мм)
Диаметр
165 (мм)
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
хром
Цвет стекла
прозрачный
Защита стекла
решетка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели