Инструмент для снятия изоляции EXPERT E117903


Нет в наличии
386 грн.
Наличные:
386 грн
Безнал:
463 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117903 - Клещи обжимные

Обжимные клещи EXPERT E117903 предназначены для обжима изолированных наконечников диаметром 1.5, 2.5, 6 мм2, а также обжима оголенных наконечников диаметром 1,5-6 мм2. Инструмент широко применяется при электромонтажных работах для обрезки и зачистки проводов, обжима клемм, а также для резки болтов диаметром до 5 мм. Клещи изготовлены из высокопрочной стали и прослужат длительное время. Эргономичные
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117903 - Кліщі обжимні

Обтискні кліщі EXPERT E117903 призначені для обтиску ізольованих наконечників діаметром 1.5, 2.5, 6 мм2, а також обтиску оголених наконечників діаметром 1,5-6 мм 2. Інструмент широко застосовується під час електромонтажних робіт для обрізки і зачистки проводів, обтиску клем, а також для різання болтів діаметром до 5 мм. Кліщі виготовлені з високоміцної сталі і прослужать тривалий час. Ергономічні рукоятки дозволяють міцно утримувати інструмент, а також допоможуть уникнути вислизанню. Довжина інструмента 220 мм, а вага всього 260 г, компактні розміри і невелику вагу дають можливість без проблем застосовувати його в різних місцях.
Кліщі для обтиску і різання проводів необхідний інструмент для електромонтера. Головною перевагою даного інструменту є його компактність при значній кількості функцій, він здатний замінити як мінімум три окремих інструменти, які часто використовуються при монтажі електрики. Так як роботи з електрикою часто проводяться на узвишші або сходах, обтискні кліщі стануть незамінним інструментом, який допоможе виконати зачистку різання і обтиск наконечником, при цьому, не змінюючи інструмент. Висока якість ріжучої частини допомагає виконувати різання дроту від найбільших до найменших діаметрів. Для кожного виду роботи передбачена своя робоча область, а текстова інформація по краях допомагає швидко зорієнтуватися. Зручні ручки з ПВХ ізоляцією гарантують безпеку при роботі з електроприладами. Обтискні кліщі мають можливість перерізати і вкорочувати гвинти діаметром до 5 мм.

Тип
Клещи обжимные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Инструмент для снятия изоляции»
Показать все модели