Фара противотуманная Sirius NS-9 B-R


Нет в наличии
419 грн.
Наличные:
419 грн
Безнал:
524 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара противотуманная Sirius NS-9 B-R
Противотуманные фары Sirius NS-9 B-C являются дополнительными к главной оптике автомобиля. Устанавливаются, с помощью креплений, как можно ниже главных фар, что бы лучи света попадали в промежуток между туманом и поверхностью земли, таким образом увеличивается видимость на дороге в условиях туманов, снегопадов, дождей. Форма фар Sirius NS-9 B-C овальная, высота 70.7мм, ширина 82.4мм, глубина посадки 61.8мм.
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара протитуманна Sirius NS-9 B-R
Протитуманні фари Sirius NS-9 B-C є додатковими до головної оптики автомобіля. Встановлюються, за допомогою кріплень, як можна нижче головних фар, що б промені світла потрапляли в проміжок між туманом і поверхнею землі, таким чином збільшується видимість на дорозі в умовах туманів, снігопадів, дощів. Форма фар Sirius NS-9 B-C овальна, висота 70.7мм, ширина 82.4мм, глибина посадки 61.8мм. При установці необхідно врахувати Правила дорожнього руху (ПДР), в яких зазначено що протитуманні фари повинні бути встановлені не нижче 250мм від поверхні дорожнього покриття і не далі 400 мм від площини бокового габариту (по зовнішній кромці), а кути видимості повинні складати: вертикальний +15 ... -10 °, горизонтальний + 45 ... -10 °.
Металевий відбивач в протитуманних фарах підсилює промінь і служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку, а параболічна форма відбивача створює паралельне світло постійної інтенсивності. Скло фар гладке і прозоре, як лінза, покращує фокусування світла, колір хамелеон додасть зовнішньому вигляду, Вашого автомобіля, індивідуальності.
Корпус і кріплення даної моделі виконані з міцного якісного металу, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Вони пофарбовані чорною фарбою, яка не привертає до себе зайвої уваги. Тип кріплення являє собою вертикальний кронштейн, який зручно встановлювати на будь-які поверхні.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V.
Цоколь типу Н3 стандартний для протитуманних фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари, кріплення до них і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Комплектность
2 фары
Длина
82.4 (мм)
Вид
Фара противотуманная
Высота
70.7 (мм)
Глубина
61.8 (мм)
Защита стекла
нет
Корпус
овальный
Материал корпуса
металл
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Тип
галогенные
Цвет корпуса
черный
Цвет стекла
хамелеон

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели