Нет в наличии
814 грн.
Наличные:
814 грн
Безнал:
977 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Utool U15604 - Переставные клещи

Переставные клещи Utool U15604 предназначены для выполнения сантехнических работ, монтажа/демонтажа труб и захвата заготовок разного диаметра, а также для работы с крепежом, имеющим шестигранные и квадратные головки. Переставные клещи являются универсальным инструментом и широко используются, как профессиональными мастерами, так и любителями самостоятельного ремонта в бытовых условиях. Длина инструмента
Читать полностью
Технічні параметри:

Utool U15604 - Переставні кліщі

Переставні кліщі Utool U15604 призначені для виконання сантехнічних робіт, монтажу/демонтажу труб і захоплення заготовок різного діаметру, а також для роботи з кріпленням, які мають шестигранні і квадратні головки. Переставні кліщі є універсальним інструментом і широко використовуються, як професійними майстрами, так і любителями і самостійна заміна деталей в побутових умовах. Довжина інструмента становить 400 мм.
Конструкція ключа складається з трьох складових, робочої частини, рукояток і шарнірного механізму. Особливістю переставной ключа є можливість налаштовувати ширину зіва під певний діаметр труби або конкретний розмір деталі. Даний кліщі оснащені 7-ми ступінчастим переставним механізмом, що забезпечує зручну роботу з елементами різних діаметрів. Переставний механізм ключа дозволяє виконувати настройку робочої частини прямо на деталі. Захватні губки інструменту оснащені зубцями, а також мають напівкруглу форму, що допомагає уникнути прослизання при захопленні гладких круглих елементів і заготовок. Конструкція кліщів продумана таким чином, що в зімкнутому стані залишається просвіт, який убезпечить від неприємного затиснення пальців в процесі роботи. Ручки інструменту покриті гумою, щоб виключити ковзання рук при сильному захопленні. Кліщі виготовлені з хром-ванадієвої сталі, яка є міцною легованої сталлю стійкою до зносу, старіння і пошкоджень.
Купуючи переставні кліщі Utool U15604, ви на довгий час забезпечуєте собі надійного помічника в побуті і в майстерні.

Длина
400 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «UTOOL» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели