Фара дальнего света Strong Light SL-115 W


Нет в наличии
160 грн.
Наличные:
160 грн
Безнал:
192 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Strong Light SL-115 W - Фара дальнего света
Фары дальнего света Strong Light SL-115 W являются дополнительными к главной оптике автомобиля, хорошо подсвечивают дорогу в темное время суток и определяют Ваш автомобиль для других участников движения в условиях плохой видимости. Устанавливаются с помощью креплений на различные виды поверхности.
Форма фары Strong Light SL-115 W круглая. Корпус и крепление данной модели фар выполненные из
Читать полностью
Технічні параметри:

Strong Light SL-115 W - Фара дальнього світла
Фари дальнього світла Strong Light SL-115 W являються додатковими до головної оптики автомобіля, добре підсвічують дорогу в темний час доби і визначають Ваш автомобіль для інших учасників руху в умовах поганої видимості. Встановлюються за допомогою кріплень на різні види поверхні.
 Форма фари Strong Light SL-115 W кругла. Корпус і кріплення даної моделі фар виконані з міцного якісного металу, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Скло гладке і прозоре, як лінза, покращує фокусування світла. Металевий відбивач в фарах дальнього світла служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку, а параболічна форма створює паралельне світло постійної інтенсивності. Корпус і кріплення даної моделі фар чорного кольору, що не привертає до себе великої уваги.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V. Цоколь типу Н3 стандартний для фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари, кріплення до неї і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Тип
Фара дальнего света
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Корпус
круглый
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
черный
Цвет стекла
прозрачный
Защита стекла
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Strong Light» в категории «Авто фары»
Показать все модели