Очиститель шин Zollex TR-039 750мл


Есть в наличии
49 грн.
Наличные:
49 грн
Безнал:
59 грн
51 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex TR-039 750мл - Полироль шин

Полироль шин Zollex “Tire polish” TR-039 необходимый для того, чтобы глубоко и качественно удалять загрязнения с шин. После использование полироль предает блеск с эффектом «мокрой резины» и черный цвет. Также имеет антистатические свойства. Полироль после использования предотвращает прилипания пыли и грязи. Благодаря специальному составу полироль, в котором имеются активные компоненты, то средство помимо
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex TR-039 750мл - Поліроль шин

Поліроль шин Zollex "Tire polish" TR-039 необхідний для того, щоб глибоко і якісно видаляти забруднення з шин. Після використання поліроль додає блиску з ефектом «мокрої гуми» і чорний колір. Також має антистатичні властивості. Поліроль після використання запобігає прилипання пилу і бруду. Завдяки спеціальному складу поліроль, в якому є активні компоненти, то засіб крім головного призначення - очищення, також виступає як захист для шин. В результаті використання поліроль захищає гуму від пересихання і появи тріщин. Виходячи з цього термін служби шин збільшується, що економить час і кошти. Даний засіб створює бар'єр на поверхні шин, що захищає їх від дії ультрафіолетових променів. Великим плюсом є те, що поліроль не контактує з поверхнями дисків і поверхнями, покритими лаком, що тим самим запобігає їх руйнування. Поліроль для шин виступає як захист для коліс і повертає їх до попереднього стану. Створює захист від зовнішніх впливів на дорогах і УФ променів, також відновлює структуру поверхні гуми.
Рекомендації до застосування:
- Можна наносити тільки на бічну суху поверхню шини.
- Щоб досягти максимального результату, перед використанням поліролі потрібно очистити поверхню для обробки.
- Використовуючи губку рівномірно розтерти по всій поверхні шини.
Вся продукція Zollex виготовляється з якісних матеріалів на обладнанні, яке використовує новітні технології виробництва. Вся продукція відповідає стандартам якості. Також для використання поліролі не потрібно особливих професійних навичок, так як він дуже простий у використанні.
Країна виробник поліролі для шин Zollex Словенія.

Объем
750
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Очиститель шин»
Показать все модели