Смазка Zollex P326 450мл


Нет в наличии
69 грн.
Наличные:
69 грн
Безнал:
86 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex P326 450мл - Жидкий ключ

Антикоррозийное средство производителя Zollex P326 в своем составе имеет элементы благодаря которым жидкий ключ имеет большую проникающую способность. Также данное средство гарантирует восстановление элементов, дает возможность после ее использования разобрать ржавые механизмы и гвинты, и также звук скрипа после использования смазки будет отстранен. Она помогает защитить элементы автомобиля от коррозийных
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex P326 450мл - Рідкий ключ

Антикорозійний засіб виробника Zollex P326 в своєму складі має елементи завдяки яким рідкий ключ має велику проникаючу здатність. Також даний засіб гарантує відновлення елементів, дає можливість після її використання розібрати іржаві механізми і гвинти, і також звук скрипу після використання мастила буде відсторонений. Він допомагає захистити елементи автомобіля від корозійних процесів, мінімізує попадання вологи - витісняє її, частини механізмів, які заіржавіли він очищає і також допомагає завдяки цьому відкручувати заіржавілі гайки і болти. Крім основних функцій мастило також полегшує пуск двигуна, прибирає звуки скрипу і служить діелектриком, очищає поверхні від бруду. Мастило дуже просте у використанні і не вимагає професійних навичок.
Рекомендації до застосування:
- Потрясти балончик перед нанесенням.
- Розпилити антикорозійну речовина на відстані 10-15 см, почекати деякий час і після можна приступати до відкручування і розбирання деталей.
Якщо необхідно очистити елементи, які мають високу ступінь забруднення, то перед їх обробкою необхідно їх максимально очистити.
Антикорозійний засіб призначений для змащення й очищення механізмів від корозії і іржі. Під час застосування рідкого ключа лакофарбові поверхні не підпадають під вплив. Також даний засіб видаляє старі технічні забруднення у вигляді мастила або маслянистого бруду.
Країна виробник: Словенія. Термін придатності засобу становить 5 років.

Применение
жидкий ключ
Объем
450 (мл)
Упаковка
баллончик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Смазка»
Показать все модели