Есть в наличии
7 грн.
Наличные:
7 грн
Безнал:
8 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex SuperGlue - Клей

Бывают случаи, когда во время отдыха или просто в быту случается поломка каких-то вещей и их нужно быстро и легко привести к нормальному виду. В этом поможет универсальный клей Zollex SuperGlue. Так как он подходит для многих материалов, нужно иметь такой клей всегда по рукой. Производитель Zollex изготавливает серию таких клеев. Универсальный клей Zollex SuperGlue имеет хорошие способности склеивать самые
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex SuperGlue - Клей

Бувають випадки, коли під час відпочинку або просто в побуті трапляється поломка якихось речей і їх потрібно швидко і легко привести до нормального вигляду. У цьому допоможе універсальний клей Zollex SuperGlue. Так як він підходить для багатьох матеріалів, потрібно мати такий клей завжди під рукою. Виробник Zollex виготовляє серію таких клеїв. Універсальний клей Zollex SuperGlue має хороші здібності склеювати найрізноманітніші елементи. Прозорий клей Zollex має високі клейкі здатності і може склеювати найрізноманітніші матеріали - це гума, кераміка, багато пластмаси, дерев'яні елементи. З даним видом універсального клею дуже просто працювати, а деталі, які піддалися ремонту, можна використовувати вже на наступний день, що є відмінною особливістю. Настільки швидкий ефект досягається за рахунок складу клею, в який входять компоненти, які мають відмінні і спеціальні властивості. При використанні універсального клею обидві поверхні повинні бути очищені і знежирені для якісного результату. Ще однією доброю відмінною характеристикою продукту є його витримка до температури. Клей виносить температуру, яка може досягати до 80°C.
Спосіб застосування:
- Необхідно очистити поверхні перед ремонтом.
- Поверхні повинні бути без частинок продуктів харчування і масла.
- Нанести рівномірно клей і притримувати елементи для склеювання протягом 15 хвилин. Важливо пам'ятати, що якість буде залежати від сили здавлювання, а не від часу.
- Повне висихання настане через 1 день.
Країна виробник: Словенія.

Назначение
для дерева, для пластика, для резины, для керамики
Особенности
высокотемпературный
Вид упаковки
Тюб

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Клей»
Показать все модели