Набор инструментов Wiha A9300211


Нет в наличии
640 грн.
Наличные:
640 грн
Безнал:
768 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Wiha A9300211 - набор инстрментов

Набор Wiha A9300211 является отличным комплектом инструментов, который пригодится в доме и в гараже. Набор состоит из 5 инструментов. Данный набор имеет широкую функциональность и рекомендован для применения, как в быту, так и мастерских или СТО. Набор поставляется в брезентовой сумочке на молнии. Данная сумка оснащена фиксирующими резинками для каждого инструмента и удобна при хранении и
Читать полностью
Технічні параметри:

Wiha A9300211 - набір інструментів

Набір Wiha A9300211 є відмінним комплектом інструментів, який стане в нагоді в будинку і в гаражі. Набір складається з 5 інструментів. Даний набір має широку функціональність і рекомендований для застосування, як в побуті, так і майстерень, СТО тощо. Набір поставляється в брезентовому сумочці на блискавки. Дана сумка оснащена фіксують гумками для кожного інструменту і зручна при зберіганні і транспортуванні.
В даному комплекті зібрані найбільш затребувані в побуті інструменти. Всі інструменти виготовлені з високоміцної сталі, що гарантує їх тривалу службу при правильному застосуванні.
У комплект входить: чотири викрутки, а також комбіновані клоскогубци довжиною 180 мм. Ергономічні рукоятки дозволяють міцно утримувати інструмент і виключити прослизання. Чотири викрутки, по дві з плоским і хрестовим шліцом допоможуть в закручуванні / відкручування шурупів з відповідними шлицами. Розміри викруток: SL4x100, SL5.5x125, PH1x80, PH2x100 мм.
Плоскогубці 180 мм з набору знадобляться для точного і міцного захоплення, згинання та утримування дрібних металевих деталей, а також для скручування дроту, проводів і багатьох інших цілей. Зубчаста робоча частина забезпечує міцний захоплення і утримання предмета, а також забезпечує більшу силу стиснення на кінці. По краях інструменту є пази для перекушування дроту.
Купуючи такий набір інструментів, ви завжди будете мати під рукою засоби для вирішення невеликих побутових ремонтів і більших завдань в майстерні або в гаражі.

Количество инструментов в наборе
5

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wiha» в категории «Набор инструментов»
Показать все модели