Есть в наличии (1-2 дня)
62 грн.
Наличные:
62 грн
Безнал:
74 грн
66 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex BFS-8 50г - Фиксатор резьбового соединения

Водитель, который обычно не занимается самостоятельно ремонтом своего автомобиля все равно сталкивался с ситуацией, когда есть необходимость что-то подкрутить или подпилить. В этом случае необходимо брать инструменты и решать проблему самостоятельно. Когда проблема заключается в резьбе, то вероятность того, что с помощью инструмента можно достичь максимального результата минимальная. Для
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex BFS-8 50г - Фіксатор різьбового з'єднання

Водій, який зазвичай не займається самостійно ремонтом свого автомобіля все одно стикався з ситуацією, коли є необхідність щось підкрутити або підпиляти. В цьому випадку необхідно брати інструменти і вирішувати проблему самостійно. Коли проблема полягає в різьбі, то ймовірність того, що за допомогою інструменту можна досягти максимального результату мінімальна. Для того, щоб ремонт такого виду робіт не став великою проблемою і не доставляв незручностей необхідно використовувати фіксатор різьбових з'єднань. Різьбовій фіксатор являє собою герметик, який не дає різьбовим з'єднанням відгвинчуватися самостійно. Існує безліч переваг використання такого інструменту для різьблення. Різьбовій фіксатор забезпечує стійке з'єднання і запобігає відкручування, при цьому не вимагає додаткових інструментів. При використання даного герметика різьблення буде фіксуватися виключно в тому місці, де необхідно, при цьому переміщення елементів між собою виключається. Також перевагою при роботі з фіксатором є герметизація поверхні, яка піддається обробці, і надання їй вібростійкості.
Фіксатор нарізного сполучення Zollex BFS-8 50 г є червоним і відноситься до типу нероз'ємних. Тобто для того, щоб зняти різьблення після використання герметика його необхідно нагріти до високої температури. Використовувати даний тип фіксаторів потрібно в місцях, де вплив температури дуже великий (наприклад, гальма).
Для досягнення максимального результату герметик необхідно наносити рівномірно на поверхню, і після нанесення дати йому висохнути. Так як до металу не надходить повітря - фіксатор висохне. Тепер потрібно заповнити зазор. Для зручності герметики мають носики для дозування продукту.

Цвет
красный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Фиксатор резьбы»
Показать все модели