Холодная сварка Zollex HC-120 28г черная


Есть в наличии
28 грн.
Наличные:
28 грн
Безнал:
34 грн
29 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex HC-120 28г - Холодная сварка

Холодная сварка Zollex HC-120 - широкоуниверсальное соединение, которое применяется когда необходимо сделать быстрый ремонт. "Холодной сваркой" называют композиционные полимерные материалы. Для работы с данным инструментов профессиональные навыки не требуются, ведь она проста в использовании. Основой холодной сварки является эпоксидная смола. Предназначена она для ремонта таких материалов, как металл,
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex BFS-8 50г - Холодна зварка

Холодне зварювання Zollex HC-120 - широкоуніверсальний засіб, який застосовується коли необхідно зробити швидкий ремонт. "Холодним зварюванням" називають композиційні полімерні матеріали. Для роботи з даними інструментом професійні навички не потрібні, адже він простий у використанні. Основою холодного зварювання є епоксидна смола. Призначена вона для ремонту таких матеріалів, як метал, титан, мідь, для дерева і пластмасових виробів. За допомогою даного інструменту також можна усувати витоки. Головне призначення холодного зварювання: швидкий, надійний і якісний ремонт виробів. Не підходить холодне зварювання Zollex для нейлону, силікону, гуми, м'якого полівінілхлориду, поліпропіленової гуми. Після нанесення засобу механічні дії можна здійснювати через 24 години (наприклад, свердлити або механічно обробляти).
Існує ряд рекомендацій до використання холодного зварювання. Можна використовувати там, де є контакт з водою. Можливе використання для водного транспорту і резервуарів для води. Також при різних механічних пошкодженнях і в ремонті автомобіля і мото-транспорту (для ремонту глушників, деталей кузова). Можна використовувати для того, щоб відновити роботу насосів або трубопроводів. Для того, щоб результат був максимальним перед нанесенням зварювання потрібно вичистити і знежирити поверхні перед обробкою. Місце для обробки повинно бути сухим і не мати різних слідів. Застосовувати холодне зварювання необхідно тільки при невеликих поломках і невеликого ремонту. Так як в складі зварювання є металевий наповнювач, він відмінно справляється з ремонтом металевих елементів.
Вага баночки становить 28 грам.
Країна виробник: Словенія.

Вес
28
Основа
эпоксидный
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Холодная сварка»
Показать все модели