Полироль Zollex SF-033 750мл


Есть в наличии
45 грн.
Наличные:
45 грн
Безнал:
56 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex SF-033 750мл - Быстрый воск

Предназначение быстрого воска Zollex Quick wax SF-033 состоит в защите от внешних природных факторов. Использовать необходимо после мойки автомобиля. Преимуществом средства является то, что оно подходит для всех типов красок и при этом восстанавливает цвет. Использование быстрого воска способствует быстрому высыханию воды на поверхности кузова и предание высокого уровня блеска. Во время применения
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex SF-033 750мл - Швидкий віска

Призначення швидкого воску Zollex Quick wax SF-033 полягає в захисті від зовнішніх природних факторів. Використовувати необхідно після миття автомобіля. Перевагою засобу є те, що він підходить для всіх типів фарб і при цьому відновлює колір. Використання швидкого воску сприяє швидкому висиханню води на поверхні кузова і утворення високого рівня блиску. Під час застосування засобу воно не залишає розводів, що дуже зручно, адже не потрібно додатково позбавлятися від них.
Швидкий віск забезпечить довгий захист покриття автомобіля. Видаляє будь-які забруднення
Рекомендації до застосування: Перед використанням необхідно вимити автомобіль і очистити від пилу і бруду всі його елементи. Упаковку з воском струсити і наносити його на поверхню, поки ще вона волога. Нанесення вимагає економії, адже склад високо концентрований. Після необхідно відполірувати добре м'якою тканиною. Рекомендовано полірувати кожен елемент автомобіля окремо, щоб досягти максимального ефекту. Також рекомендовано наносити засіб горизонтально починаючи з нижніх частин автомобіля. Завдяки своєму складу швидкий віск має гідрофобні властивості, що сприяють відштовхування води. Якщо використовувати регулярно швидкий віск це полегшить подальший догляд за автомобілем. Також перевагою використання даного інструменту є той факт, що він додає блиску всій поверхні автомобіля і запобігає прилипання пилу.
Також для використання поліролі не потрібно особливих професійних навичок, так як вона дуже проста у використанні. Вся продукція Zollex виготовляється з якісних матеріалів на обладнанні, яке використовує новітні технології виробництва. Вся продукція відповідає стандартам якості.
Країна виробник: Словенія.

Объем
750 (мл)
Консистенция
Жидкий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Полироль»
Показать все модели