Нет в наличии
10631 грн.
Наличные:
10631 грн
Безнал:
12758 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Amos Travel Pack 500 Carbon - Автобокс
Autobox изготовлен из прочного пластика, который обладает хорошей ударопрочностью и устойчивостью к любым погодным условиям. Глянцевый автомобильный бокс сочетается с дизайном любого современного автомобиля. Обтекаемый аэродинамический дизайн бокса «сливается» с вашим автомобилем и не создает посторонних шумов при движении. Бокс устанавливается на поперечинах без дополнительных инструментов.
Владельцы автомобилей очень часто
Читать полностью
Amos Travel Pack 500 Carbon - Автобокс
Autobox виготовлений з міцного пластику, який має гарну ударостійкість і стійкість до будь-яких погодних умов. Глянцевий автомобільний бокс поєднується з дизайном будь-якого сучасного автомобіля. Обтічний аеродинамічний дизайн боксу «зливається» з вашим автомобілем і не створює сторонніх шумів при русі. Бокс встановлюється на поперечинах без додаткових інструментів.
Власники автомобілів дуже часто стикаються з проблемою, коли в машині не вистачає місця для перевезення тих чи інших речей. Зазвичай проблема полягає у відсутності достатнього простору в вантажному відсіку автомобіля. Але, незважаючи на цю проблему, рішення існує, і це досить просто - Autobox. Зазвичай їх використовують власники автомобілів з обмеженими багажниками, але часто такі коробки можна побачити на автомобілях з широкими місткими багажниками. Це говорить про те, що авто-бокси - дійсно ефективні випадки для перенесення речей.
Спеціально для автомобілів, які не мають достатньої ємності, були винайдені контейнери, які розміщені на даху автомобілів. Встановити багажник на даху досить просто. Вони просторі і можуть містити значну кількість речей. Це цілком слушна нагода, коли ви можете зберігати абсолютно будь-які речі. Якщо вам ніде поставити пару кульок або дитячі іграшки, Автобокс стане ідеальним вирішенням цієї проблеми.
Іншою відмінною рисою автоклавів є повна воздухонепроницаемость. Вони розміщуються на даху і, відповідно, в дощову погоду, вони повинні мати захист від води, щоб не пошкодити речі, які несуть в собі. В результаті за допомогою автоклавів ви можете перевозити майже все, що вам потрібно, так як ящики безпечні для ваших речей в будь-яких погодних умовах.

Объем
480 (л)
Открытие
правостороннее
Грузоподъемность
50 (кг)
Вес
17 (кг)
Цвет
черный
Текстура
глянцевая
Материал бокса
пластик
Длина
210 (см)
Ширина
77 (см)
Высота
33 (см)
Производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Amos» в категории «Грузовой бокс»
Показать все модели