Автомобильный держатель King KH-804 (black)


Нет в наличии
43 грн.
Наличные:
43 грн
Безнал:
52 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King KH-804 (black) - Держатель телефона
Держатель телефона - это аксессуар, предназначенный для установки в автомобиле. С его помощью вы можете прикрепить смартфон или мобильный телефон и даже небольшой планшет, чтобы водитель, не отвлекаясь от управления, мог видеть всю важную информацию на своем экране.
Если вам необходим держатель телефона в автомобиле, обратите внимание, что хотя эти устройства обычно универсальны, список их параметров обычно указывает максимальную
Читать полностью
King KH-804 (black) - Тримач телефону
Тримач телефону - це аксесуар, призначений для установки в автомобілі. З його допомогою ви можете прикріпити смартфон або мобільний телефон і навіть невеликий планшет, щоб водій, не відволікаючись від управління, міг бачити всю важливу інформацію на своєму екрані.
Якщо вам необхідний власник телефону в автомобілі, зверніть увагу, що хоча ці пристрої зазвичай універсальні, список їх параметрів зазвичай вказує максимальну ширину і висоту утримуваного пристрою. Переконайтеся, що цікавить вас аксесуар дійсно сумісний з вашим смартфоном.
Добре підібраний тримач робить поїздку безпечною, дозволяє водієві не пропускати важливі дзвінки і текстові повідомлення, а також дозволяє використовувати ваш смартфон в якості навігатора.
Купити тримач телефону - це робить мобільний пристрій зручним, сучасним і безпечним. Найчастіше цей аксесуар необхідний водіям, яких не можна відволікати від дороги або співробітників офісів. Різновиди цих пристроїв дозволяють розміщувати смартфони на столі, прикріплювати їх до склянки в автомобілі і розміщувати їх на полиці в будинку. Власнику смартфонів, ціна якого навіть в топової конфігурації доступна більшості покупців, дозволяє вам розташувати пристрій так, щоб екран завжди був в поле зору. В цьому випадку смартфон не буде заважати, що дуже важливо під час водіння. Разом з зручністю використання держатель значно розширює функціональність смартфонів, оскільки зі звичайного пристрою для розмов телефон перетворюється в сучасний навігатор, а при підключенні до Інтернету - до телевізора або радіо. Таким чином, правильно підібрані тримачі для мобільних телефонів і смартфонів можуть стати незалежним прикрасою кімнати або автомобіля. Ви повинні звернути увагу на вибір цього аксесуара, тому що якісний пристрій дозволить вам зберегти ваш смартфон в недоторканності, в той час як сучасний дизайн порадує око.

Тип:
Для мобильных устройств
Место установки:
лобовое стекло
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
вакуумная присоска

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели