Шестигранный ключ EXPERT E121426


Нет в наличии
79 грн.
Наличные:
79 грн
Безнал:
95 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E121426 - Шестигранник

Характеристики:
- общая длина инструмента (L1): 216 мм
- длина жала (L2): 100 мм
- диаметр рукоятки: 40 мм
- вес: 78 г
Шестигранная отвертка EXPERT E121426 является одним из наиболее востребованных инструментов в автомастерской, на производстве и в быту. Данный инструмент применяется для откручивания и закручивания болтов и шурупов с шестигранным внутренним шлицом, а также может
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E121426 - Шестигранник

Характеристики:
- загальна довжина інструменту (L1): 216 мм
- довжина жала (L2): 100 мм
- діаметр рукоятки: 40 мм
- вага: 78 г
Шестигранна викрутка EXPERT E121426 є одним з найбільш затребуваних інструментів в автомайстерні, на виробництві і в побуті. Даний інструмент застосовується для відкручування і закручування болтів і шурупів з шестигранним внутрішнім шліцом, а також може використовуватися при налаштуванні різних приладів, ремонті велосипедів, автомобілів, при налаштуванні музичних інструментів і багато в чому іншому.
Робоча частина викрутки виготовлена ​​хром-ванадієвої сталі, яка є міцною легованої сталлю, до складу якої входять, хром і ванадій для додання певних механічних властивостей. Така сталь є більш стійкою до зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість стали.
Ергономічна двокомпонентна рукоятка дає можливість міцно захопити інструмент, а також уникнути ковзання, особливо зручна для закручування / відкручування невеликого кріплення.
Якщо ви вирішили поповнити запас викруток, шестигранна викрутка бренду Expert стане вдалим вибором, так як вона об'єднує в собі високу якість, тривалий термін служби і прийнятну ціну. Інструмент EXPERT створюється на основі багаторічного досвіду входять в компанію Європейських і Американських торгових марок. Він не тільки відповідає стандартам DIN і ISO на інструмент, а й перевищує їх на 30% і більше.

Категория
Ключ
Вид
прямой
Наконечник
стандартный
Размер
5 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели