Шестигранный ключ EXPERT E121428


Нет в наличии
738 грн.
Наличные:
738 грн
Безнал:
886 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E121427 - Шестигранник

Набор шестигранников EXPERT E121428 состоит из 6 элементов. В него входят шестигранные отвертки с размерами 2x75, 2.5x75, 3x75, 4x75, 5x100, 6x100 мм. Вес набора составляет 345 г.
Шестигранная отвертка является одним из наиболее востребованных инструментов в автомастерской, на производстве и в быту. Данный инструмент применяется для откручивания и закручивания болтов и шурупов с шестигранным внутренним
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E121427 - Шестигранник

Набір шестигранників EXPERT E121428 складається з 6 елементів. У нього входять шестигранні викрутки з розмірами 2x75, 2.5x75, 3x75, 4x75, 5x100, 6x100 мм. Вага набору становить 345 г.
Шестигранна викрутка є одним з найбільш затребуваних інструментів в автомайстерні, на виробництві і в побуті. Даний інструмент застосовується для відкручування і закручування болтів і шурупів з шестигранним внутрішнім шліцом, а також може використовуватися при налаштуванні різних приладів, ремонті велосипедів, автомобілів, при налаштуванні музичних інструментів і багато в чому іншому.
Робоча частина викрутки виготовлена ​​хром-ванадієвої сталі, яка є міцною легованої сталлю, до складу якої входять, хром і ванадій для додання певних механічних властивостей. Така сталь є більш стійкою до зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість стали.
Ергономічна двокомпонентна рукоятка дає можливість міцно захопити інструмент, а також уникнути ковзання, особливо зручна для закручування / відкручування невеликого кріплення.
Якщо ви вирішили поповнити запас викруток, набір шестигранних викруток бренду Expert стане вдалим вибором, так як він об'єднує в собі високу якість, тривалий термін служби і прийнятну ціну. Інструмент EXPERT створюється на основі багаторічного досвіду входять в компанію Європейських і Американських торгових марок. Він не тільки відповідає стандартам DIN і ISO на інструмент, а й перевищує їх на 30% і більше.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
6
Вид
прямой
Наконечник
стандартный
Размер
6, 5, 4, 3, 2.5, 2 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели