Нет в наличии
1950 грн.
Наличные:
1950 грн
Безнал:
2340 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ArtSound AXR-250FT - Межблочный кабель
Основные характеристики:
• Соответствует европейскому стандарту безопасности
• Высокое качество
• Долгий срок службы
• Подойдет для любого автомобиля
Межблочный кабель используется для передачи электрических сигналов низкого уровня или цифровых сигналов в устройствах радиоэлектронной и телевизионной аппаратуры, между блоками радиооборудования и т. д. Например, от радиостанции до усилителя. Один из самых популярных
Читать полностью
ArtSound AXR-250FT - Міжблочний кабель
Основні характеристики:
• Відповідає європейському стандарту безпеки
• Висока якість
• Довгий термін служби
• Підійде для будь-якого автомобіля
Міжблочний кабель використовується для передачі електричних сигналів низького рівня або цифрових сигналів в пристроях радіоелектронної і телевізійної апаратури, між блоками радіообладнання і т. Д. Наприклад, від радіостанції до підсилювача. Один з найпопулярніших сполучних кабелів для підключення автомобільного підсилювача або активного сабвуфера.
Кабель, кабель RCA, являє собою кабель для підключення підсилювача, до якого передається музичний сигнал лінійного рівня. Вам знадобиться цей кабель, якщо ви підключите до нього підсилювач або активний сабвуфер. Дуже багато залежить від якості з'єднувального кабелю: високоякісний кабель буде передавати музику без втрат і спотворень, а захист від перешкод дуже важлива в автомобільних установках. Оскільки автомобіль є дуже потужним джерелом перешкод і перешкод, кабелі RCA для автомобільної промисловості використовують різні трюки, щоб звести до мінімуму вплив перешкод при передачі сигналу по межсоединения. Дуже важливою властивістю для автомобільних міжблочних кабелів є гнучкість і надійна ізоляція. Гнучкий кабель зручно виконувати в умовах обмеженого простору автомобіля, де кожен сантиметр при прокладанні кабелю може відігравати певну роль (наприклад, за радіо).
Так що якщо вам потрібен високоякісний міжблочний кабель, то це відмінний варіант для вас, він має кращі характеристики і прослужить вам довгий час.

Тип кабеля
Межблочный
Длина кабеля
76 (м)
Форма коннекторов
прямые
Цвет изоляции
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Art Sound» в категории «Автокабель»
Показать все модели