Есть в наличии (1-2 дня)
84 грн.
Наличные:
84 грн
Безнал:
101 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E130104 - набор бит

EXPERT E130104 – это набор бит из 6 элементов, который предназначен для работы с резьбовым крепежом. В набор входит 6 бит с плоским шлицом типа SL и размером 6,5 мм, вес набора составляет 46 г, длина каждой насадки 25 мм. Инструменты изготовлены из высокопрочной стали и соответствуют международным стандартам ISO 1173, ISO 2380-1, ISO 2351-1 по производству данного типа инструмента. Набор бит поставляется в
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E130104 - набір біт

EXPERT E130104 - це набір біт з 6 елементів, який призначений для роботи з нарізним кріпленням. У набір входить 6 біт з плоским шліцом типу SL і розміром 6,5 мм, вага набору становить 46 г, довжина кожної насадки 25 мм. Інструменти виготовлені з високоміцної сталі і відповідають міжнародним стандартам ISO 1173, ISO 2380-1, ISO 2351-1 з виробництва даного типу інструменту. Набір біт поставляється в прозорій пластиковій коробці, яка зручна для зберігання, а прозорі стінки дають можливість оглядати вміст, не заглядаючи всередину.
Біти є одним з найбільш затребуваних інструментів в безлічі сфер сучасного життя, біти широко використовуються, як на виробництві, так і в побуті. Завдяки своїй універсальності і зручності в експлуатації біти частково витіснили викрутки. Прямим призначенням біт є робота з різьбовими кріпленнями, закручування і розкручування шурупів з відповідним внутрішнім шліцом. Головною перевагою змінних насадок є їх універсальність, так як вони можуть використовуватися з різними ручними викрутками і з пневматичними або електричними шуруповертами.
Плоскі насадки c прямим шліцом типу SL широко застосовуються у всіх сферах промисловості, а також дуже поширені в побуті, так як практично скрізь можна зустріти саморізи або гвинти з таким шліцом. Розмір такої насадки визначається як ширина шліца в міліметрах.
Вибираючи набір біт від компанії EXPERT, ви можете бути впевнені в його якості та довговічності, так як продукція даного бренду виробляється з урахуванням багаторічного досвіду європейських та американських компаній, які в нього входять.

Тип
Набор бит
Присоединительный квадрат
1/4
Количество предметов в наборе
6

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Бита»
Показать все модели