Трещотка EXPERT E131601


Нет в наличии
402 грн.
Наличные:
402 грн
Безнал:
482 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E131601 - Трещотка

EXPERT E131601 – это мини трещотка с реверсом под биты с квадратом 1/4". Длина трещотка составляет 91 мм, а длина 54 грамма. Изготовлена трещотка в соответствии с международным стандартом ISO 1173 для инструментов такого типа.
Трещотка EXPERT E131601 представляет собой инструмент для работы с гайками, винтами, болтами и другими крепежными элементами. Она широко применяется в различных сферах современной
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E131601 - Тріскачка

EXPERT E131601 - це міні тріскачка з реверсом під біти з квадратом 1/4 ". Довжина тріскачки становить 91 мм, а довжина 54 грами. Виготовлена ​​тріскачка відповідно до міжнародного стандарту ISO 1173 для інструментів такого типу.
Тріскачка EXPERT E131601 являє собою інструмент для роботи з гайками, гвинтами, болтами та іншими кріпильними елементами. Вона широко застосовується в різних сферах сучасного життя, але особливо актуально для автомобілістів і майстрів на СТО. По суті, тріскачка - це вдосконалений і зручніший комірець з рукояткою, який завдяки характерному звуку під час роботи і отримав свою назву. Тріскачка служить приводом для різних біт і торцевих головок, які використовуються для роботи з кріпильними різьбовими з'єднаннями.
Дана трещотка має дуже малий кут нахилу до наступного клацання, що дає можливість працювати при обмеженому просторі, виконуючи рух з малою амплітудою закручуючи / розкручуючи елементи кріплення. Ця трещотка працює плавно, м'яко, комфортно і призначена для роботи в щадному режимі, застосовувати значні навантаження для неї не рекомендується. Реверсивний механізм, яким обладнаний інструмент, дозволяє вибирати напрямок обертання, і робить роботу більш зручною.
Ця трещотка ідеально підходить для роботи зі змінними бітами під квадрат 1/4 ", з нею можна використовувати і інші біти, а також торцеві головки, використовуючи при цьому спеціальні перехідники та тримачі.
Купуючи міні тріскачку EXPERT E131601, ви отримуєте надійного і універсального помічника і побуті і в гаражі.

Конструкция
С реверсом
Присоединительный квадрат
1/4
Длина
91 (мм)
Особенность
Металлическая ручка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Трещотка»
Показать все модели