Есть в наличии (1-2 дня)
495 грн.
Наличные:
495 грн
Безнал:
594 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E150111 - Кувалда

EXPERT E150111 – это кувалда с весом бойка 1000 г. Длина инструмента составляет 260 мм, ширина головки составляет 95 мм, ширина ударной части 40 мм. Рукоятка инструмента изготовлена из дерева. Кувалда изготовлена согласно международному стандарту качества ISO 15601, а также имеет твердость по шкале Роквелла 50-58 HRC. Головка кувалды изготовлена из высокопрочной стали методом закалки, что гарантирует ее
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E150111 - Кувалда

EXPERT E150111 - це кувалда з вагою бойка 1000 г. Довжина інструмента становить 260 мм, ширина головки складає 95 мм, ширина ударної частини 40 мм. Рукоятка інструменту виготовлена ​​з дерева. Кувалда виготовлена ​​відповідно до міжнародного стандарту якості ISO 15601, а також має твердість за шкалою Роквелла 50-58 HRC. Головка кувалди виготовлена ​​з високоміцної сталі методом загартування, що гарантує її тривалу і якісну роботу.
На сьогоднішній день молоток, напевно, найпоширеніший ударний інструмент у всіх промисловості, а також в побуті. Широке різноманітність видів молотків, задовольняють запити майстрів різного профілю. Зокрема, кувалда є молотком, який призначений для нанесення виключно сильних ударів і відрізняється від звичайного молотка великою вагою бойка. Кувалда, як тип інструменту, відома ще з давніх часів, так як використовувалася спочатку в ковальській справі.
Зараз сфера застосування кувалди куди ширше, основними областями застосування такого інструменту є: кування, оббивання та рихтування шин при шиномонтажі, правка металевих листів, робота з кілками і великими цвяхами, розбивання цементу і каменів, дроблення каменів і багато інших завдань, де необхідно застосовувати силу .
Конструкція кувалди проста і складається з головки і рукоятки. Дерев'яна рукоятка є не менш важливим елементом, ніж робоча головка, так як саме рукоять з сухого дерева забезпечує найбільш міцну посадку бойка і робить роботу більш безпечною.

Тип
Кувалда
Материал ручки
дерево
Материал головки
металл
Длина
260 (мм)
Вес
1000 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Молоток»
Показать все модели