Нет в наличии
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фары дневного света Strong Light K-12839
Дневные ходовые огни, это внешнее освещение автомобиля, которое предназначено для того что бы увеличить видимость в светлое время суток и обозначит Ваш автомобиль. Модель Strong Light K-12839 штатная для LADA 2113-15/ВАЗ-2110 и NIVA, устанавливается в место которое расположено ниже основной оптики и предназначено для противотуманных фар тем самым может служить как противотуманка при плохой видимости в
Читать полностью
Технічні параметри:

Фари денного світла Strong Light K-12839
Денні ходові вогні, це зовнішнє освітлення автомобіля, який призначений для того що б збільшити видимість в світлий час доби і позначить Ваш автомобіль. Модель Strong Light K-12839 штатна для LADA 2113-15 / ВАЗ-2110 і NIVA, встановлюється в місце яке розташоване нижче основної оптики і призначене для протитуманних фар тим самим може служити як противотуманка при поганій видимості в умовах туманів, снігопадів, дощів.
Форма, Strong Light K-12839, прямокутна, лампочки розташовані в три ряди по чотири, загальна кількість світлодіодів 12 штук.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику, що підходить для експлуатації в екстремальних умовах, а чорний колір не приверне до себе зайву увагу.
Світлодіодні лампочки прослужать Вам від 25 000 до 50 000 годин, при цьому у них низька споживча потужність 3.5Вт. Робоча напруга 12В.
Відбивач металевий вільної форми в протитуманних фарах служить для поширення світла переважно в горизонтальному напрямку, добре підсвічуючи узбіччя, інших учасників дорожнього руху і допомагає орієнтуватися при поганих погодних умовах.
У комплект входить дві фари і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Корпус
прямоугольный
Марка автомобиля
Lada
Доп. функции
противотуманные
Материал корпуса
пластик
Особенность
штатные
Бренд
Strong Light

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Strong Light» в категории «Фары дневного света»
Показать все модели