Нет в наличии
433 грн.
Наличные:
433 грн
Безнал:
520 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E150504 - Кернер автоматический

Характеристики:
- диаметр наконечника 7 мм;
- длина инструмента 151 мм;
- длина наконечника 26,7 мм;
- диаметр рукояти 17 мм;
- вес 133 г.
Автоматический кернер EXPERT E150504 является инструментом, который помогает отметить место на металлической поверхности, где должно быть просверлено отверстие. Наконечник данного инструмента обладает твердостью по шкале Роквелла 56-61
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E150504 - Кернер автоматичний

Характеристики:
- діаметр наконечника 7 мм;
- довжина інструменту 151 мм;
- довжина наконечника 26,7 мм;
- діаметр рукояті 17 мм;
- вага 133 г.
Автоматичний кернер EXPERT E150504 є інструментом, який допомагає відзначити місце на металевій поверхні, де має бути просвердлений отвір. Наконечник даного інструменту має твердість за шкалою Роквелла 56-61 HRC. Корпус виготовлений з бронзи. Сила удару даного кернера коливається від 12,2 до 18,5 кг.
Під час свердління металу хорошого майстра не обійтися без такого інструменту як кернер. Кернер робить невелике заглиблення в металі, де планується отвір. Якщо кернером не відзначити місце для свердління неглибокої лункою, то є велика ймовірність, що свердло прослизне і піде в сторону. Автоматичний кернер відрізняється від механічного наявністю ударного механізму, який спрацьовує при натисканні на інструмент, завдяки цьому, робота стає більш оперативною та зручною, зникає необхідність використовувати молоток, як це робиться з механічним кернером.
Автоматичний кернер відмінно підходить для роботи з металами різної твердості. Цей інструмент просто незамінний при роботі з поверхнями, які сильно забруднені, промаслені або пошкоджені іржею, кернер забезпечить добре помітну точку для того різання отвори.
Кернер має нескладну конструкцію, яка складається з самого керна, пружинки і ударного механізму, який представлений бойком і пружинкою. Корпус інструменту складається з трьох частин, які з'єднуються різьбовим кріпленням. Корпус може бути швидко і легко зібраний або розібраний при необхідності.

Тип
Кернер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Зубило»
Показать все модели