Есть в наличии (1-2 дня)
1609 грн.
Наличные:
1609 грн
Безнал:
1931 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E151004 - Молоток с медным бойком

Молоток с медным бойком EXPERT E151004 предназначен для работы с мягкой листовой сталью, а также элементами с обработанной поверхностью. Боек молотка выполнен из меди, имеет диаметр 44 мм, и ширину 120 мм. Рукоятка молотка деревянная, общая длина инструмента составляет 305 мм, а вес 1590 г.
Молоток на сегодняшний день является инструментом, без которого не обойтись даже при малейшем ремонте.
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E151004 - Молоток з мідним бойком

Молоток з мідним бойком EXPERT E151004 призначений для роботи з м'якою листовою сталлю, а також елементами з обробленою поверхнею. Бойок молотка виконаний з міді, має діаметр 44 мм, і ширину 120 мм. Рукоятка молотка дерев'яна, загальна довжина інструменту становить 305 мм, а вага 1590 г.
Молоток на сьогоднішній день є інструментом, без якого не обійтися навіть при найменшому ремонті. Широке різноманітність видів даного інструменту здатне задовольнити запити вимогливих майстрів різного профілю. Зокрема молоток з мідними бойком якнайкраще підійде для монтажно-демонтажних робіт, а також для робіт з м'якими листовими матеріалами. Особливістю мідного бойка є його дбайлива робота з поверхнями, такий молоток не залищає слідів і дозволяє максимально акуратно працювати навіть з м'якими і кольоровими металами товщиною всього в декілька міліметрів. Ще однією важливою особливістю молотка я з мідним бойком є ​​його безпеку, так як мідь не створює іскри. Завдяки цьому такий молоток можна використовувати навіть у вибухонебезпечному середовищі. Якісна рукоятка з сухого дерева гарантує гарну фіксацію бойка.
Купуючи молоток з мідним бойком від компанії EXPERT, ви отримуєте надійний інструмент, який допоможе при виконанні самих специфічних робіт з м'яким і кольоровим металом, і в той же час не залишить на поверхні, з якої ви працюєте жодної подряпини. Інструменти бренду EXPERT виготовляються з урахуванням багаторічного досвіду компаній, які в нього входять.

Тип
Молоток рихтовочный
Материал ручки
Дерево
Длина
305 (мм)
Вес
1590 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Инструмент для кузовных работ»
Показать все модели