Есть в наличии (1-2 дня)
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E160341 - Отвертка

Характеристики:
- размер - PH1
- длина жала (L2) - 100 мм
- длина инструмента (L1) - 205 мм
- диаметр рукоятки (d) - 27 мм
- вес 69 г
EXPERT E160340 – это отвертка с крестовым шлицом PH. Жало отвертки изготовлено из хромованадиевой стали и имеет оцинкованное покрытие, которое защищает рабочую часть инструмента от коррозии и механических повреждений. Рукоятка отвертки изготовлена из
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E160341 - Отвертка

Характеристики:
- розмір - PH1
- довжина жала (L2) - 100 мм
- довжина інструменту (L1) - 205 мм
- діаметр рукоятки (d) - 27 мм
- вага 69 г
EXPERT E160340 - це викрутка з хрестовим шліцом PH. Жало викрутки виготовлено з хромованадієвої сталі і має оцинковане покриття, яке захищає робочу частину інструменту від корозії і механічних пошкоджень. Рукоятка викрутки виготовлена ​​з гуми і пластика, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає прослизання. Рукоятка за формою досить об'ємна, завдяки цьому, можна прикласти більший крутний момент, ніж, наприклад, до викрутки з тонким руків'ям. Викрутка виготовлена ​​відповідно до міжнародних стандартом якості для даного типу інструменту ISO 8764-1 і ISO 8764-2.Конструкція викрутки міцна і жорстка, що дозволяє застосовувати великий крутний момент, не боячись пошкодити інструмент.
Викрутка на сьогоднішній день незамінні інструмент в арсеналі будь-якого майстра. Головним завданням даного інструменту є робота з елементами різьбових з'єднань, які мають відповідний тип внутрішнього шліца. Шліц Philips або хрестоподібний, один з найбільш популярних на сьогоднішній день і широко представлений як в промислових сферах так і в побуті. Такий шліц являє собою конус з чотирма гранями, які утворюють хрест. Працювати з таким шліцом зручно, за рахунок конічної форми наконечника і граней, він трохи поглиблюється в шліц гвинта і міцно стикається з ним. Завдяки цьому є можливість міцно затягнути різьбове з'єднання.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
100 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели